TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1133134136138139361

Komentáře

  • koukal jsem ale u pátého dílu mě to přestalo bavit
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Crocuta
    Hannibal kanibal nebo Hannibal vojevůdce?
  • kanibal :) kdyby to bylo o vojevůdci tak by mě to bavilo víc :)
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @DanielSvatoš
    taky si říkám...
    co takhle, naše milé HBOčko, natočit něco o Kartágu?
    První série - Hamilkar a Iberie
    Druhá seríe - Hannibal a masakr Itálie

    Prosíííííííííííííííííííííííííím :-D
  • mě by stačilo kdyby obnovili Řím ale jinak dobrý nápad :)
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Mimochodem, Řím se nikdy neviděl, jaké období zabírá? :-)
  • začíá to porážkou Galů a první série končí vraždou Ceasara...druhá série začíná přesně kde to skončilo a končí to chvilku potom co je Markus Antinius a Kleopatra poražena a Octavianus je císař
  • ale jde taky o Luciuse Vorena a Tituse Pulla to jsou vájáci ze třinácté
  • Poslední díl Vikingů byl hodně dojemný. Podařilo se jim dát hezky do kontrastu Ragnarovo štěstí a neštěstí jeho rodiny.
    Rollo je prozatím takový zrádce teoretik. Pořád vykládá o tom, jak se stane jarlem nebo králem, tak jsem zvědavá, jestli taky něco podnikne.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Everett_Young napsal(a):

    Jo, málem bych zapomněl, Bjorn si získal plusové body.

    Za co?
    8-O
  • @Thorar Za to jak vytmavil Ragnarovi že se tam zahazuje s kdejakou courou.
  • Sledovali jste někdo Following? Nesnáším, když jsou tvůrci "nenažraní" a nejsou schopni skončit po první sérii (která nebyla bůhví jaká).
  • @brbr Ja som prestala asi v polovici. Na moj vkus to zacinalo byt az prilis uchylne.
  • @brbr Až do konce. I když mě to v půlce (a navíc cca. polovina dílů) vůbec nebavilo a konec byl zcela nepřekvapivý. :(
    Nakonec jsem tomu dala odrané tři hvězdy a je to nejslabší seriál, který jsem skoukla celý.
  • Chcete-li dobrý krátký a ukončený seriál, tak mrknite na Jekylla od Moffata. A v hlavní roli se představuje oblíbený trpaslík Bofur :D.
  • Following že je moc úchylný? Podle plakátu co jsem letmo zahlédl na CZ Torrentu jsem usoudil že jde o nějakou komedii nebo rodinný seriál a už jsem se o to nezajímal - o čem to vůbec je, mohu-li prosit?
  • @Crocuta
    Sériový vrah si vytvoří kult obdivovatelů a ti se mu snaží pomoci "napsat příběh", kde má každý následovník "svou kapitolu"- úlohu- a hlavní role má on, vyšetřovatel, co mu spal s ex-manželkou a ex-manželka.
  • @MissUtahraptor Díky, zní mi to možná trochu moc uhlazeně, ale ne nezajímavě, mrknu na to ;-) .
  • @Nevada, alebo niekto. čo sa stalo s titulkami na justified? prečo prestali vychádzať?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @sarven
    Překladatelka nemá čas.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer Tak se zdá, žeten sajrajt, co měl na sobě v posledního dílu 5. série, půjde z Billa umýt :). Jej, už se začínám těšit, to bude sranda.
  • Zatím poslední díl Supernatural je parádní. Crowley je lepší než všichni ostatní záporáci dohromady a Carterová si jede svůj badangel style.
  • @Blackfish Crowley je bezva. Hlavně to jeho "Měl bych být větší svině" mě děsně pobavilo. Ale strašně mě naštval když
    (pravděpodobně) zabil Meg
    . Naomi je taky dobrá mrcha, připadá mi jako by přišla přímo od gestapa. Sam je blbec jako vždycky a Dean má pořád pěkný hlášky. Ale nejlepší ze všech je tam stejně Felicia Day jako Charlie :D
  • Tak tak :) Cass si ale dobře poradil...
  • lidi, potřeboval bych poradit, před cca rokem jsem viděl trailer na jeden horor ve stylu Walking dead (zombie), podle odhadu bych řekl že to na 100% bylo v USA někdy v období války sever proti jihu, buď během, nebo těsně po. Něco na zpusob http://www.csfd.cz/film/16762-mlynek-na-maso/ vim že to neni moc, ale víc fakt nemam :-|
  • ach už to mam, bylo to Exit Humanity, sorry za spam :-D
  • @Marek Jakýpak spam? Normální dotaz. Podívej se, co jsem já ráno (dopoledne/po poledni/?) prováděla v Co posloucháš???. ;)
    ... úplně normální dotaz. =D
  • OuaT 02×21
    :roll:
    Horší a horší. Nemám slov.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.