Da Vinci's Demons S01E01 - Takže Da Vinci byl borec protože hulil speciální zboží? Všichni papalášové jsou zvrhlé pedofilní svině a všechny jeptišky a urozené dámy jsou děvky? Je to trochu Borgias, trochu Assassin's Creed a trochu nuda. Ale jinak vizuálně celkem pěkný a taky pěkný ženský. :-) Možná se podívám ještě na druhou epizodu, ale jen kvůli... počkat, kvůli čemu vlastně?
Niekto tu odporúčal Fate/Zero a ja som mal po dlhom čase chuť na nejake anime tak som si to pozrel. Hmm bolo to veľmi zaujímave, aj keď ten záver ma úplne prekvapil nič podobné som nečakal. Oplatí sa pozrieť aj Fate/stay night? Ako to na seba naväzuje?
Komentáře