Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
EDIT: http://uloz.to/xvN9gKKw/prace-v-cizine-v-1-1-docx
Každej rok jsme měli dělat "přírodovědnou práci" (já jsem vždycky udělala nějakej herbář) a povinně jsme maturovali z nějakýho přírodovědnýho předmětu, takže moje kombinace čj+aj+zsv+chemie byla docela vtipná :-)
P.S. Co mě pak překvapilo ještě víc byl percentil přes 99% naznačující, že valná většina maturujících musela někde v těch otázkách napáchat nějaké chyby...
já nepotřebuju aby Máj recitoval třeba doktor ;-)