@Everett_Young No vidíš, tak já jsem z toho zase byla hrozně unešená a Fassbender je naprosto nejlepší, pokud teda nemá žlutý vlasy. Hold názor je názor. (Ale je pravda, že kdykoli Fas. začne mluvit německy, tak já kvičím až do konce filmu a považuji to za zázrak, i když to celkově tak super není). A teď ať mi všichni nad dvacet let odpustí, ale mě hlavně X men, ten úplně první přijde hrozně zastaralej. :-)
@Lady Sansa Pro příště hlavně doporučuji koukat pořádně, ne s dabingem a hlavně u toho nespat ;) Avengers a) nejsou vážný akční film, dokonce ani v uvozovkách b) závěrečná bitva nemá 5 minut c) dabing je zlo, u Tonyho Starka přímo smrtelné zlo
K tomu sledování na mobilu se radši nebudu vyjadřovat, musela bych být sprostá.
@Nevada Já vím, já už jsem to kdysi začínala koukat na televizi, v originálu, v rámci možností čilá, ale nějak mě to opravdu nebavilo a hlavně američtina u všech postav = :wall: na entou.
a) já měla za to, že všechny akčňáky, kde se zachraňuje svět jsou vážné, za nevážný akční film považuju Kick-Ass, ale já tomuto žánru zase tak opravdu nerozumím :-) b) spala jsem, no... :-D c) dabing je zlo, ale americká angličtina je pro mě skoro na stejné úrovni, sledování filmů z mobilu ještě větší, ale já se obávám, že bych vždycky našla lepší výplň dvou hodin za bílého dne a počítač se mi do postele už tahat nechtěl (hrozně nesnáším, jak to hřeje na stehnech), tak jsem to udělala takhle. Ale normálně (ne přes počítač na fóru) bych to nikomu nepřiznala... ;-)
Avengers byli skvělí! Byli jsme 2x v kině na 2D titulky a 1x na 2D dabing a pokaždé naprostá spokojenost (akorát Tony je trochu mimo, ostatní ale byli dost dobří). Ale kdybych to viděla na mobilu, tak by se mi to taky nelíbilo. Je to "velký akčňák", který potřebuje velké plátno (nebo aspoň velkou obrazovku) a dobrý zvuk. X-Meni jsou taky super. Líbila se mi První třída, Wolverine a X-Men 1. Dvojka a trojka mi přišly slabší.
U Transformerů má smysl řešit maximálně hloubku výstřihu Megan Fox :roll: a tvůrci se starají tak akorát o to, aby po natáčení neměli hluboko do kapsy, hledat v tom nějaké další hloubky je podle mého ztráta času.
Komentáře
Pro příště hlavně doporučuji koukat pořádně, ne s dabingem a hlavně u toho nespat ;)
Avengers
a) nejsou vážný akční film, dokonce ani v uvozovkách
b) závěrečná bitva nemá 5 minut
c) dabing je zlo, u Tonyho Starka přímo smrtelné zlo
K tomu sledování na mobilu se radši nebudu vyjadřovat, musela bych být sprostá.
a) já měla za to, že všechny akčňáky, kde se zachraňuje svět jsou vážné, za nevážný akční film považuju Kick-Ass, ale já tomuto žánru zase tak opravdu nerozumím :-)
b) spala jsem, no... :-D
c) dabing je zlo, ale americká angličtina je pro mě skoro na stejné úrovni, sledování filmů z mobilu ještě větší, ale já se obávám, že bych vždycky našla lepší výplň dvou hodin za bílého dne a počítač se mi do postele už tahat nechtěl (hrozně nesnáším, jak to hřeje na stehnech), tak jsem to udělala takhle. Ale normálně (ne přes počítač na fóru) bych to nikomu nepřiznala... ;-)
X-Meni jsou taky super. Líbila se mi První třída, Wolverine a X-Men 1. Dvojka a trojka mi přišly slabší.