@Branislav_Gepeto Je daleko chytřejší očekávat vždy tu horší variantu, aspoň neumřeš s výrazem naivního tuleního mláděte, co se snažilo kamarádit s kosatkou.
@Krisa +1 :) krev má zůstat v těle. Mně se dělá blbě, už když vidím jehlu, ale upíří tesáky ve mně tenhle pocit nevyvolávají, každopádně představa, že by mi někdo sál krev je mi odporná, zrovna včera jsem měla takový pěkný sen o obřích pijavicích :-#:spike: rozhodně nic romantického ani vzrušujícího.
@Dreamer Né, já myslela normální lidský "upíří" zuby - delší špičáky, ale stále v lidské normě :)
@flanker.27 Já chtěla chodit darovat krev taky - byla jsem tam 2x, nejdřív mě poslali pryč, protože jsem byla méně než půl roku po operaci a podruhé jsem už věděla o operaci, ale netušila jsem, že to platí i o úrazu :D. A teď se k tomu nemůžu nějak dokopat, zvlášť po té příhodě s hlavou a topením :)
@Everett_Young NA to nedisponuji dostatečnou potřebou bolesti způsobované mé osobě :)
@Anvil Jo, to ve Vinohradský, kde dávám krev taky, resp. dávají poukázku do místní kantýny. 60 Kč za krev a 90 Kč za plasmu. Já jak kolu nepiju tak po odběru si jí dávám, docela to vzpamatuje a dodá to dost síly na cestu domů. K tomu čoko a chlabíčky...
BTW nechci se chlubit, ale už mám zlatou Jánskýho plaketu (to je za víc než 40 odběrů).
@Krisa Měl jsem teď půl roku stopku kvuli nízký hladině krevních destiček. 3.5. jdu, tak jsem zvědavej, jestli mě odeberou.
@flanker.27 Začátek je takový rozjezdový, abych se přiznala, tak se mi ten film líbil až při druhém zhlédnutí (stejně jsem to měla u Pulp fiction). Jinak po přečtení té knížky (jo, vím, že už s tím otravuju po sto padesáté :D) se mi ten film líbil ještě víc.
@Branislav_Gepeto+@Kolikokoli KOukal jsem an to, abych věděl, co je na tom tak slavnýho. Ze stejnýho důvodu jsem se pokusil dívat na PF a je třeba přiznat, že Interview jsem narozdíl od PF aspoň dokoukal :)
Pustila jsem si Hostitele... Zajímalo by mne, proč do rolí "vizuálně zaměnitelný, pro děj extrémně důležitý mladík" obsadili (pro ne-fanouška) vizuálně zaměnitelné osoby. Je fajn, že jeden má krapet delší vlasy, druhý je opálenější a třetí je to samé co oni, až na zmíněná rozlišovací znamení, ale (zatím) mám docela problém s jejich identifikací... =D
Hmmm, bylo to takové plytké... Ostatně jako předloha... Přinejmenším polovinu bodů shrábne Saoirse Ronan. Na to, jak málo koukatelný úděl jí připadl, vytvořila docela snesitelnou, "živou" postavu. :) A už nikdy nebudu číst recenzi před filmem (Ha-ha...). Kdykoli spustila u nějaké srdceryvné/emociálně vypjaté situace ta "úchvatná" hudba, vzpomněla jsem si na dusící se štěňátka a začala se nemístně tlemit... :roll:=D
Teď se na to dívám...docela mi chybí třpytící se upíři a vlkodlaci v otrhaných šortkách, je to neuvěřitelná nuda, ty schizofrenní monology jsou divné a vím, že toho budu litovat, ale dusící se štěňátka?!
Komentáře
naivního tuleního mláděte, co se snažilo kamarádit s kosatkou.
JInak vím že jsem v drtivé menšině, takže můj názor není relevantní, ale Interview mě neskutečně nudilo...
@Krisa Na odběr jdu dobrovolně, cítím se, žejsem udělal dobrý skutek a ještě potom dostanu čokoládu a kolu :)
@flanker.27 Já chtěla chodit darovat krev taky - byla jsem tam 2x, nejdřív mě poslali pryč, protože jsem byla méně než půl roku po operaci a podruhé jsem už věděla o operaci, ale netušila jsem, že to platí i o úrazu :D. A teď se k tomu nemůžu nějak dokopat, zvlášť po té příhodě s hlavou a topením :)
@Anvil Jo, to ve Vinohradský, kde dávám krev taky, resp. dávají poukázku do místní kantýny. 60 Kč za krev a 90 Kč za plasmu. Já jak kolu nepiju tak po odběru si jí dávám, docela to vzpamatuje a dodá to dost síly na cestu domů. K tomu čoko a chlabíčky...
BTW nechci se chlubit, ale už mám zlatou Jánskýho plaketu (to je za víc než 40 odběrů).
@Krisa Měl jsem teď půl roku stopku kvuli nízký hladině krevních destiček. 3.5. jdu, tak jsem zvědavej, jestli mě odeberou.
@Branislav_Gepeto+@Kolikokoli KOukal jsem an to, abych věděl, co je na tom tak slavnýho. Ze stejnýho důvodu jsem se pokusil dívat na PF a je třeba přiznat, že Interview jsem narozdíl od PF aspoň dokoukal :)
A už nikdy nebudu číst recenzi před filmem (Ha-ha...). Kdykoli spustila u nějaké srdceryvné/emociálně vypjaté situace ta "úchvatná" hudba, vzpomněla jsem si na dusící se štěňátka a začala se nemístně tlemit... :roll: =D