Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1147148150152153394

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Mám v budíčku :-)
  • @Anvil Teď jsem dokoukal.Docela pohodový s WTF koncem.
  • @M1on Dík, chystám se na to zrovna :)
  • Tak mě poslední dobou jaksi pohltil Ayrton Senna, viděli jste někdo ten dokument o něm (z roku 2010)? A těšíte se na Rush o Nikim?
  • formule mě moc neberou
  • @M1on Však já je taky nesleduju, je to nuda. Ale osudy těch jezdců.. to je naprosto něco jiného.
  • Nemáte někdo prosím nějaký dobrý seriál, který jsem ještě neviděl? Anglie je strašně nudná země :D
  • upraveno 14. dubna 2013
    @Anvil Jaké jsi viděl? :?:

    A proč nejsi v seriálovém vlákně? =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    A taky si řekni žánr.
  • @MissUtahraptor Ono existuje seriálové vlákno? :anxious:
    Mno, zkoušel jsem koukat skoro na všechno :D jenom, k mému vkusu, mé oblíbené jsou kromě hry o trůny Suits, Walking dead a Sherlock (jinak jsem prošel skoro celou ednu a nic jiného mě moc nezaujalo)
  • @Anvil Mě Suits přestalo bavit je to pořád stejný
  • Kvoli tomuto traileru sa celkom tesim na dalsiu rozpravku :)
  • Já se zase těším na tohle :D v době premiéry jsem pravděpodobně ještě nezvládala ani lézt po čtyřech, takže hurá do kina. 3D mě štve, ale protentokrát to vydržím :3eyed:

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Led Misérables je skvelé od nich :D
  • @Dreamer Tak to som si onehda premieru vychutnala v kine - moj prvy blockbuster :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Dreamer Taky půjdu, tohle musím vidět. A hlavně tam hraje Guy from the Jurassic Park, a ten je skvělej.
  • Jurský Park 3D: Bylo to pěkné :) Jako bych ve skříni objevila svoje staré oblíbené boty. Nejdřív trochu oprášit a nazout. První kroky byly trošku nezvyk, ale jakmile poprvé zazněla Williamsova kouzelná hudba, věděla jsem, že to bude dobré a pak už to šlapalo jako hodinky. Co se 3D týče vypíchla bych tři věci: na prvním místě perfektně udělaná scéna s autem na stromě dostává nový rozměr, raptoří čumáček a neustále kouřící cigareta Samuela L. Jacksona :D
    Nejoblíbenější postava: T-rex. Husí kůže mi naskočila hned při prvním zlověstném zadunění. Hladina vody ve skleničkách se lehce zavlní, koza mizí ze řetězu, jupíí :D hlavní hvězda přichází na scénu. Za těch dvacet let nezestárnul ani o den a za každé situace je plný elánu a energie :) Ať už se jedná o masakrování džípu nebo nahánění žlutých dinosauříků na louce, vypadá skvěle. A co teprve, když se do toho opře a z plných plic si zvesela zařve, ach ta nostalgie.
    P.S. K narozeninám chci plastového tyranosaura a obrázkovou knížku s dinosaury.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
  • upraveno 17. dubna 2013
    Karel Gott masakrující džípy a žluté dinosaouříky, díky za novou noční můru =D
  • @Dreamer :-$ Je vědecky prokázáno, že Karel Gott se drží na špičkách hudebních žebříčků právě od doby, kdy vyhubil dinosaury, takže...
  • A sakra, v tom případě tu obrázkovou knížku snad ani nechci :anxious:
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Dreamer Promiň ale ten tvůj popis na něj dokonale sedí. Víš kolik "žlutých dinosauříků" umře když ho slyší? =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    To je přece Helenka.
  • upraveno 17. dubna 2013
    Ta dnešní mládež, nepoznají ani naše národní dědictví :roll: (kulturní samozřejmě)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upířina není můj šálek, stejně jako zombíština. Ale tenhle film už mám nějaký ten čas v hledáčku. A teď už to vypadá, že se konečně dočkáme premiéry. Možná i u nás :roll: Každopádně první recenze jsou celkem pozitivní a chválící.
  • @Montezuma3 V podstate to bude moj prvy upiri film. Zatial som nepolibena :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.