Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Dáva si asketické meno a údajne je prvým jezuitom pápežom. Navyše uvažuje o zrušení celibátu. Ak bude z tých, čo sa viac zamerajú na vieru než na peniaze, tak môže znamenať pre Cirkev prospech.
Ale je proti uzákoneniu manželstiev homosexuálov, v tom sa nezhodneme
Proč píšeš ve slovech papež a církev velká písmena?
Jinak na tyhle konspirace máme už Dana Browna (mimo jiné) :)
ale v ČR jich snad tolik ani není ne ? já myslím, že tady je víc protestantů(nebo jak si dneska říkají) a ateistů
to, že není moc na luxus, uznává homosexuály a odsuzuje kněží, co nechtějí křtít děti svobodných matek - super, tak to má být, snad bude výraznější než ten Pepa něměckej :-)
mj. jinak já homosexuály respektuji, právo na reg. partnerství - jo, proč ne... Ale adopce dětí - ne! - takže se s ním vcelku v klidu shodnu, zatím - za mě zatím ok
;-)