Úplně šílené věci v restauraci jsem zažila několikrát s kamarádkou, která nejí maso (nechce zachraňovat zvířátka, ale po masu je jí špatně) - několikrát se optala, zda je jídlo vegetariánské/bez masa. Po ujištění, že samozřejmě, jí donesli jídlo s kuřecím/šunkou. Když to reklamovala a chtěla to vrátit, tak jí řekli, že si to má z toho vyndat (to, že se to spolu vařilo přece nevadí) :D
Chodit do restaurace s vegetariánem je za trest. :-D Věčně tam nic bezmasého nemají (v bezmasém odstavci menu bývají smažáky se šunkou) a když něco mají, tak to pán nejí a chtěl by něco jiného. :evil:
@flanker.27 No ale jsou zase vegetariáni a "vegetariáni". Já třeba bych i chtěla být vegetarián, protože nevidím důvod k tomu jíst maso, když je spousta jiných potravin se stejnými živinami a chutnají mi i víc. Ale zatím mi to nějak nevyšlo a miluju ryby :). Taky nejím všechny druhy masa - vím, že jsem pokrytec. Nejím mláďátka, koně, klokany, pštrosy, nemusím králíky, protože už jen vědomí toho, co jím způsobuje, že mi to maso nechutná. A nemůžu jíst většinu hovězího, vepřový klidně taky nepotřebuji :).
@flanker.27 Voda v dzbane je must have kazdej restauracie, inak sa nevraciam. U nas su automaticky bryndzove halusky s oravskou slaninou v bezmasitych jedlach, lebo, ako som sa dozvedela, slanina nie je maso :)
@Krisa=D To já si u jedný takový nešťastný schovce propíchl hřebíkem chodidlo skrz. Byl jsem nejrychleji objeven, ale přesto jsem neprohrál, protože na to, aby mě zapikali, nikdo neměl ani pomyšlení :dance:
@Krisa já nejdřív naoko krčila nos, fuj, chudáček králíček, ale když jsem ochutnala, tak jsem zjistila, že to vůbec není špatné, právě naopak. No a potom, když děda stahoval králíky, tak jsem hlídala vnitřnosti, aby je pes neroztahal po dvoře :D a králíci mi chutnají dodnes. Ale zabít ušáčka bych asi nezvládna, na druhou stranu pokud ho někdo praští přede mnou, tak se sice oklepu, ale za chvíli už se těším na dobrý masíčko :)
Miluju maso, prasátka, kravičky, koníčky, králíčky, jehňátka, telátka, selátka, slepičky, kuřátka, krocana, krůtu, klokánka, pštrosíka, koníčka....na co chutného jsem ještě zapomněl? Sežral bych je všechny samou láskou...Nešel bych do psa a kočky, tam už určité hranice mám.
@Thorar A poživatelná je i Krisa... echrhm krysa :twisted: @Krisa Pravda, na gratulace to není, ale ani na pláč to není. Já byl hodně "rozbité" dítě :-D hřebík jsem měl v noze 2x, hlavu rozbitou na šití 5x a mohl bych pokračovat...
Sežeru cokoliv. Maso dělím do několika skupin: 0°- vraždila bych pro to zvěřina (srnčí na víně, kančí žebírka...) 1°- v jakémkoli množství dle (ne)úpravy kuře, kachna, husa, krůta, králík, ovce, koza, prase, kráva 2°- ráda ochutnám/přece jen mám radši živé kůň, výše zmiňovaný klokan a pštros, hadi, zbytek ptactva a většina savců 3°- taky bych pozřela (a leckdy by mě i zajímalo, jak to chutná), ale radši se tomu vyhnu šelmy/dravci (od koček a psů třeba po krokodýla), tkáně z různých bezobratlých, žáby a podobné blafy
pozn.: Pro mě ryba není maso (stejně jako ti bezobratlí). Do masa počítám, co není "studené" a je vývojově "výš" než obojživelníci.
Já jsem si s myšlenkou stát se vegetariánem docela dlouho pohrávala, ale přišla jsem na to, že na to mi maso až moc chutná. :) Jím teda jenom drůbež, ryby, a občas hovězí nebo vepřový, ale stačí mi jíst maso tak 3-4x týdně... Tak jsem si alespoň slíbila, že až si budu vydělávat, budu kupovat maso jen tam, kde budu vědět, že pochází z "normálních" chovů, kde se ke zvířatům chovají alespoň s trochou úcty. Dá docela práci najít slušnýho řezníka, ale ještě existujou. :) Nerada bych podporovala něco takovýho:
@Thorar Já mám zásadu "jako masožrout nejím jiné masožrouty" a zrovna krokodýl je dost velký dravec na to, abych si ho nedala. Ale kdyby si třeba trochu koupil někdo z rodiny a jen mi dal ochutnat, taky bych zkusila. :D
@sveva Jak můžeme chtít, aby se k sobě lidi chovali hezky, když se neumí chovat ani k tvorům, kteří jim nic špatnýho neudělali a hlavně nejsou schopni se bránit. Tohle kreténi, co jsou a bezdůvodně si bouchnou do zvířete mě děsně serou. Pár let zpátky jsem viděl video, jak číňani nebo jim podobní (těžko poznat) bodaj do krav, řežou jim vemena a píchaj oči. Myslel jsem, že vyskočím z kůže. Nechápu takový chování. Proč se lidi během procesu růstu a porážky ke zvířatům chovají tak odporně mi hlava nebere a hnusí se mi to.
@Maliky Já zastávám názor, že kdo je schopen se takhle chovat ke zvířeti, je schopen se tak chovat i k lidem (nemyslím zaplácnutí komára, zabití krávy na maso - ale opravdu nechutné a kruté týrání, ubližování a zabíjení). Taky nesnáším kožichy a kožené věci ze zvířat, která nejsou určena na maso - dřív jsem měla problém i s masovými kožichy a kůžemi, ale postupně jsem si uvědomila, že když už stejně to zvíře muselo umřít, tak ať je zužitkováno co nejvíce, aby se nemuselo zabít jiné.
@Krisa Přesně tak, pokud zvíře zabít, tak pro co největší užitek, kde je primární obživa. Kožešinový chovy bych zavřel. Paničky by se neposraly bez svých hranostajových kabátků. A hlavně ke zvířatem na jatkách se dá chovat s úctou a ohledem. Ale né, člověk ví, že má moc, tak si to "vychutná". Ale takový osoby jsou u mě zhovadilci.
Komentáře
Věčně tam nic bezmasého nemají (v bezmasém odstavci menu bývají smažáky se šunkou) a když něco mají, tak to pán nejí a chtěl by něco jiného. :evil:
Taky nejím všechny druhy masa - vím, že jsem pokrytec. Nejím mláďátka, koně, klokany, pštrosy, nemusím králíky, protože už jen vědomí toho, co jím způsobuje, že mi to maso nechutná. A nemůžu jíst většinu hovězího, vepřový klidně taky nepotřebuji :).
U nas su automaticky bryndzove halusky s oravskou slaninou v bezmasitych jedlach, lebo, ako som sa dozvedela, slanina nie je maso :)
V Česku je alespoň smažák, ale v Polsku si může vegetarián v restauraci dát max. pirohy, což je nějaký polotovar z hypru.
Já bych maso klidně nejedla, obzvláště kuřecí, které z těch koncentráků nemá žádnou chuť, ale jsem lenivá si přes týden vařit.
Ryby mám taky ráda, škoda že nejsme u moře. :-)
@Krisa Pravda, na gratulace to není, ale ani na pláč to není. Já byl hodně "rozbité" dítě :-D hřebík jsem měl v noze 2x, hlavu rozbitou na šití 5x a mohl bych pokračovat...
0°- vraždila bych pro to
zvěřina (srnčí na víně, kančí žebírka...)
1°- v jakémkoli množství dle (ne)úpravy
kuře, kachna, husa, krůta, králík, ovce, koza, prase, kráva
2°- ráda ochutnám/přece jen mám radši živé
kůň, výše zmiňovaný klokan a pštros, hadi, zbytek ptactva a většina savců
3°- taky bych pozřela (a leckdy by mě i zajímalo, jak to chutná), ale radši se tomu vyhnu
šelmy/dravci (od koček a psů třeba po krokodýla), tkáně z různých bezobratlých, žáby a podobné blafy
pozn.: Pro mě ryba není maso (stejně jako ti bezobratlí). Do masa počítám, co není "studené" a je vývojově "výš" než obojživelníci.
na zvěřinu bych málem zapomněl, po té bych se utloukl...Bambi by ani nestihnul zamrkat.
Tak jsem si alespoň slíbila, že až si budu vydělávat, budu kupovat maso jen tam, kde budu vědět, že pochází z "normálních" chovů, kde se ke zvířatům chovají alespoň s trochou úcty. Dá docela práci najít slušnýho řezníka, ale ještě existujou. :)
Nerada bych podporovala něco takovýho:
Taky nesnáším kožichy a kožené věci ze zvířat, která nejsou určena na maso - dřív jsem měla problém i s masovými kožichy a kůžemi, ale postupně jsem si uvědomila, že když už stejně to zvíře muselo umřít, tak ať je zužitkováno co nejvíce, aby se nemuselo zabít jiné.