@flanker.27 Podle hesla s čím kdo zachází, tím také schází, je všechny zabijeme na Arizoně. Kdy? 7.12.1941. Musí to vypadat jako nehoda, takže prosím o pomoc všechny kdo mají v Japonsku nějaké obětavé přátele.
@Everett_Young: Zapnul jsem přísné růžové brýle a stejně pořád vypadá jako děvka, jen není svlečená. :-?
@Arutha2321: Stačí se v průběhu červeného koberce podívat do diskuze na csfd a on už se tam nějaký funkční odkaz na stream objeví. Já jsem to sledoval živě poslední tři roky a letos na to už peču.
@JoeGyry Jop, Vanilla Ice vypadá plastikověji než želvičky, má strašidelný zuby a to je měkké "dž" mě dlouho strašilo ve snech. A ještě ke všemu je to prznitel Under Pressure! A úplně nejhorší je, že se neumím tak frajersky točit jako on :D
Nechci hanit kvality filmu Argo (ani jsem ho sama neviděla), ale oscarová komise zase jednou prokázala slabost pro aktuální (americká) témata. Mohli by z toho přestat dělat světovou událost.
Jako vždycky jsem ještě neviděla ani jeden z oceněných filmů. Překvapila mě ale Jennifer Lawrence. Mladá herečka, co začíná v komerčním velkofilmech, takové si na Oscara málokdy sáhnou.
Maliny prý vyhrál Twighlight, to nebyl loni horší film? :-D
@BenNevis Já viděla jenom ten film Jennifer Lawrence a ten se mi líbil. JL fandím a přijde mi strašně krásná a poslala do hajzlu ty, co jí říkali že je tlustá, což mi přijde sympatické.
@BenNevis Poslední Twilight film vybojoval na Malinách vítězství nad Bitevní lodí a novou komedií Adama Sandlera. Akorát Bill Condon jako režisér posledního Twilightu je IMO oběť haterství.
@svoa00 Bitevní lodi bych to klidně dala, blbější film jsem dlouho neviděla. :-) Oni si vždycky vyberou nějakou hezkou a dobře obsazovanou herečku a vylévají si na ni mindráky. V minulých letech to byla např. Megan Fox nebo Jessica Alba. A nejhorším filmům ty anticeny taky nedávají, ale nejhorším známým filmů. :-)
@Krisa Nespočítáš herečce všechna žebra, tak je hned tlustá. :-) Snad už ten trend pomalu odchází.
Komentáře
@Arutha2321: Stačí se v průběhu červeného koberce podívat do diskuze na csfd a on už se tam nějaký funkční odkaz na stream objeví. Já jsem to sledoval živě poslední tři roky a letos na to už peču.
A úplně nejhorší je, že se neumím tak frajersky točit jako on :D
Skyfall
Zero Dark Thirty
Ten třetí tvrdí že jen Skyfall. Jsem lehce zmaten :-k
http://www.csfd.cz/novinky/3159-oscars-2013-vysledky/
Nechci hanit kvality filmu Argo (ani jsem ho sama neviděla), ale oscarová komise zase jednou prokázala slabost pro aktuální (americká) témata. Mohli by z toho přestat dělat světovou událost.
Jinak show to byla povedená, viděl jsem teda jen polovinu (chtělo se mi spát) :). Seth MacFarlane pobavil. + Kirk (Star Trek) na začátku :D
Překvapila mě ale Jennifer Lawrence. Mladá herečka, co začíná v komerčním velkofilmech, takové si na Oscara málokdy sáhnou.
Maliny prý vyhrál Twighlight, to nebyl loni horší film? :-D
Oni si vždycky vyberou nějakou hezkou a dobře obsazovanou herečku a vylévají si na ni mindráky. V minulých letech to byla např. Megan Fox nebo Jessica Alba.
A nejhorším filmům ty anticeny taky nedávají, ale nejhorším známým filmů. :-)
@Krisa Nespočítáš herečce všechna žebra, tak je hned tlustá. :-) Snad už ten trend pomalu odchází.