TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1101102104106107362

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @MissUtahraptor Jo, to se tak běžně může stát :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Everett_Young No a jsi angažován?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ou jééé, už to začlo. Už mám zase co stahovat.
  • Dotaz- Žhavé výstřely dvojka mi připomněli cosi- nejspíš sci-fi seriál, co dávali v TV už před nějakým tím rokem. Jediné, co si z toho pamatuji je, že některé postavy uměli "roztéct" do louže podobné roztavenému kovu. Netuší někdo aspoň trochu, co by to mohlo být? Když ne jméno, aspoň o čem to bylo... :?: :)
  • Napadlo ma Secret world of Alex Mack, ale to asi nebude ono
  • @MissUtahraptor To uměli replikátoři v SG-1 a SGA ale nepamatuji si jiný seriál kde by to bylo.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Replikátoři se rozpadali na malé kousky a navíc až po "smrti", neroztékali se.

    Jediný případ, na který si vzpomínám byl Star Trek DS-9, ten bezpečnostní důstojník se uměl roztéct (dokonce jednou za x dní musel).
  • @MissUtahraptor Terminátor 2 (ale není to z mojí hlavy).
  • @Nevada V SGA se i jaksi "roztékali" během procházení hmotou.
  • upraveno 16. února 2013
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    OMG, nějaký upgrade? Něco mi říká, že SGA už asi nedokoukám. Viděla jsem jen asi třetinu 1. série.
    V SG-1 jsem díly s replikátory nesnášela. Horší už bylo snad jen cestování v čase.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Fringe?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jsem zvědavá kolik lidí taky ještě Terminátora 2 zmíní :)

    @Blackfish
    Tajuplný svět Alex Mackové
  • @MissUtahraptor Asi vím co myslíš. Byla v hlavní roli taková mladá holka?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ta časová smyčka v SG-1 byla taková světlá výjimka v cestování časem. To byl dobrý díl. Správné hlášky, dokonalý Jack. Baal měl styl, to se mu musí nechat. Ale měl to pak usnadněné, protože poslední dvě série už byly hodně slabé, na ty jsem koukala už jen z povinnosti. Ori byli zlo zloucí. Nicméně největší peklo v SG-1 byla Vala. Jak já tu babu nesnášela.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Mitchell se dal snést až když přestal napodobovat Jacka. Trvalo jim to něco přes polovinu 9.série, než pochopili, že tudy cesta nevede. O´Neill je pochopitelně jen jeden.

    Jeden díl s replikátory se mi přece jen líbil hodně. Ten, kde našli jejich stvořitelku.

    Souhlas ohledně doktorky.

    Jedno jediné pozitivum Vala měla. Aspoň se tím pádem nesnažili udělat romantický pár z Daniela a jeho skutečné manželky (když už si ji tam prosadil).
  • @Nevada Díl kde našli stvořitelku Replikátorů, která se zamilovala do Daniela byl super a bylo mi jí docela líto.
  • @Nevada Vala :evil: ta ženská to měla schytat tyčovou zbraní mezi oči jen, co se tam objevila.
  • upraveno 16. února 2013
    Cam i Vala byli ok (díky Farscape :D) + jsem neměla ráda Jacka. SGA bylo super tak do 2./3. série. Nejlepší díly určitě ty, které se zaměřovaly na Rodneyho (takže ten, jak byl v Jumperu pod vodou, ten jak uvízl ještě s Carterovou a Kaylee... eh... Kellerovou. Měla jsem moc ráda Carsona a hodně jsem ho oplakala. A samozřejmě Zelenku :). Khal Drogo ušel, ale kdo byl nejvíc na pěst... Teyla. Hlavně od té doby, co měla děcko... strašné...
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 16. února 2013
    Cestování časem nedává smysl snad v žádném seriálu/filmu (alespoň takový neznám).
    Pokud jde o cestování časem v SG1, tak se mi nejvíce líbil úplně poslední díl Unending. Řekl bych, že i nejlepší díl z posledních dvou řad (už chyběl jenom O'Neill) -- taky jsem měl co dělat, abych překousl Valu. Jinak se mi z posledních dvou řad ještě líbil 200 díl, ty narážky (+ neviditelný O'Neill) jsou naprosto dokonalé :).

    Za nejlepší považuju prvních 7 řad (mážná až na první řadu, která mi přišla nějak nudná).
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.