Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
věřím, že je tam spoustu přínosných článků :)
Uz koncim so srandou :)
No jeden problem je uz vyrieseny, este presvedcit toho Rusa, ze ked ten melon naozaj nechce, tak to preposle napriklad mne. Tomu hovorim mileniovy problem :)
Jo, nedávno jsme tu řešili t zásahy člověka meteoritem. Tak a ono je to tady a docela ve velkém měřítu:
http://www.novinky.cz/zahranicni/293352-rusko-zasahl-roj-meteoru-700-lidi-je-zranenych.html
@Arutha2321 JAG, to byly časy - Harmon Rab (doteď netuším, jak se to vlastně píše) a ZULU :D
JAG, to vážně někdo vydržel sledovat? ZULU sem, ZULU tam, JAGa na tě posílám...