Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1101102104106107581

Komentáře

  • @alek Suhlas
    Ja si asi ziadny rozhovor MZ s nasimi mediami nikdy neprecitam. Ked je niekto urazlivy a pritom arogantny, tak sa mi s nim spaja hociake ine slovo ale nie prezident.
  • @flanker.27 Na zaciatku je vsetko inak ako na konci. Dokonca aj vo filmoch =D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. ledna 2013
    @alek Ještě jednou. Dočítám se tu zejména úvahy a rady, jak by se měli zachovat voliči, případně co by měli udělat kandidáti, aby vyhrál ten "správný". Jde to daleko za hranu volím toho, protože... Je to předjímání rozhodnutí druhého (a jeho hodnocení), což se mi zcela upřímně moc nelíbí, protože nemám moc rád, když někdo "zvenku" rozebírá mé motivace aniž by je znal nebo o nich uvažoval.
  • Hmm, já tu debatu v posledních dnech moc nesledoval, tak mi tohle asi uteklo nebo mi to prostě tak nepřišlo. To už u voleb bývá, že se analyzují kandidující a jejich potenciální voličský aparát.

    Mě třeba zase štve negativní kampaň a princip větší/menší zlo a pohlížení na kandidáty jen z negativní stránky - oslovovali jsme teď v práci trochu známé lidi s tím, koho budou volit a proč. Vcelku se dají sehnat lidé z obou táborů, ale je takřka nemožné sehnat voliče MZ, který by napsal proč volit MZ. Ne, všichni jen píšou proč nevolit KS - navíc s naprosto irelevantními důvody ohledně nějakého žbrblání, spaní či činů jeho tchána :-(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Přirovnání k Masarykovi je samozřejmě hloupost, taky bych se hned ptal, kdo to řek :-) Zásluhy má samozřejmě velké (např. Prečan: http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-59155460-historik-vilem-precan-pomoc-karla-schwarzenberga-disentu-byl-dar-z-nebes?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed), ale neznám Masarykovy činy tak podrobně, abych si to troufal srovnávat.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Každý z nich má nějaké zásluhy i negativa, a každý z nich má zásluhy a negativa, která se vztahují k posouzení, zda je vhodnějším kandidátem než ten druhý :)
  • Tak to bylo bráno ti "zabedněnci" ne z hlediska ovlivňování volební reklamou ale všeobecně. Ale bylo to tu špatně vyloženo :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • upraveno 23. ledna 2013
    Aby otočili kormidlo dějin kupředu, zpátky ni krok :D připomnělo mi to černé barony :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Otočili, ani jeden z nich není ženská, natož oba dva. (Jestli je některý z nich baba, to nemá smysl řešit.)
  • K Masarykovi byl KS přirovnáván v souvislosti, že ani jeden nežil celý život v Čechách a oba měli za manželky cizinky.
    Pro voliče už může dobře působit zmínění TGM a KS v jednom článku, mozek si to už automaticky spojí.

    @alek díky, jsi tak jediný, který vytáhl nějaký kladný čin kandidáta na prezidenta. Většina obhájců se spokojí s "Karel na hrad" nebo kritikou příznivců MZ. Beru automaticky, že MZ žádný kladný čin nemá, ani se po nich nepídím. :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Přeji všem klidné volby. Ať už to dopadne jakkoli, tak ať je to dobré pro Českou republiku.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @flanker.27 Oba kandidáti dostanou během sčítání hlasů infarkt a zemřou? Protože to by bylo asi nejlepší =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Důležitá a naléhavá výzva Volebního týmu

    V zájmu prevence případných konfliktů mezi oběma skupinami voličů bude závěrečné kolo prezidentských voleb organizováno takto:

    1) Občané volící Miloše Zemana půjdou k volbám v pátek 25.1.2013 od 14 do 22 hodin nebo v sobotu 26.1.2013 od 8 do 14 hodin.
    2) Občané volící Karla Schwarzenberga půjdou k volbám v sobotu 26.1.2013 od 14 do 22 hodin nebo v neděli 27.1.2013 od 8 do 14 hodin.

    Děkujeme za pochopení.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Everett_Young To by znamenalo nové volby a kde brát a nekrást :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Nevada To je myšleno vážně?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Vtipe.
  • @Nevada: dávej to radši do Srandy Topiče, nebo to protistrana v případě prohry ještě použije coby důkazní materiál ke své stížnosti na neregulérnost voleb ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Ugla
    Za inteligenci jiných lidí neručím ;)

    @Blackfish
    Ehm, ten "vtip" spočívá v tom, že tam nebudeš sedět takovou dobu...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.