Purefoy a McKidd odmítají hrát ve Hře o trůny - Ice & Fire
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Stejně je to nějaký zvláštní, na WiC psali, že asi před rokem Purefoy v nějakém rozhovoru říkal, jak GoT miluje, a chtěl by v něm hrát... :D
Kdyby mu toho Mance nabídli, tak by po tom nejspíš okamžitě skočil a pak by to možná komentoval ve stylu "McKidd říká, že nemá rád GoT, protože zařízl Rome, ale já s ním nesouhlasím, GoT je báječná show a já jsem rád, že se toho můžu účastnit. Jsou tady báječní herci, báječní režiséři, úžasní scénáristé, skvělý štáb a všichni jsou výteční a všechno je výborné. Přál bych si, aby měl Kevin možnost se toho zúčastnit, určitě by změnil názor"...
@Branislav_Gepeto
No nedalo mi, no... :)
A este popritom ked viem, ze ja som ta najskromnejsia pod slnkom :)
Snad není tak naivní jako Franz, že když jako sledovaná osoba něco vyžblebtne, nedostane se to alespoň na internet. :-)