Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
18889919394581

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Mě to nepřekvapuje vůbec, páč vidím kolem sebe, jak jsou lidi schopní nějakým podivným myšlenkovým kotrmelcem oddělovat KS od vlády, kterou přitom nemají rádi :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 12. ledna 2013
    Bitva důchodců začíná! Dementní ožrala vs senilní Já-nemlufila-cesky.
  • zajímavé je, že Franz měl číslo 7 a dostal zhruba 7% hlasů... - škoda, že neměl číslo 51
    ;)))
  • Tak Karel Schwarzenberg umí česky dobře, za to že má vadu řeči nemůže, je dobrý si takový věci zjistit než se začně jeden kritizovat
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. ledna 2013
  • Teď naběhnou do ringu doktoři a maséři, aby nám naši borci vydrželi aspoň do druhého kola :-) Jak jsem tak teď poslouchal KS, tak mám vážné obavy, aby to nakonec Zeman nevyhrál kontumačně..
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Když se tu pořád tak prohlašuje, že Martin by mohl umřít než dopíše, tak u KS si též nejsem jist, jestli by se dožil konce volebního období.

    Jen tak mimochodem se obávám, že pokud bude KS prezidentem, nebude mít pravice asi mnoho kandidátů na volební lídry v dalších parlamentních volbách.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Holt bude muset tentokrát Kalousek kandidovat sám za sebe. Loutku jako Schwarzenberg už asi nesežene. To bude asi jediné pozitivum toho, že se Sch. stane prezidentem.
  • To si fakt myslíte, že případně bude Zeman lepším prezidentem ? Tak to nechápu...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @derfel Ne, nechci za prezidenta burana (nemám ráda burany a nechci, aby "mě" buran reprezentoval).
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Alibistický člen současné vlády, který se vždycky tváří jako že on nic, on s tím co lidi štve nemá nic co do činění, jednou podpoří a vzápětí odsoudí amnestii a nevadí mu být loutkou a fasádou řečeného Kalouska není rozhodně něčím, co bych nazval dobrým kandidátem na prezidenta :)
  • no, výběr to není ideální, co si budeme povídat, bohužel slušňáci jsou od 5. do 7. místa, ale přeci jen ten Karel je objektivně lepší... - přeci jen jeho poradci neplánovali vraždit novináře...
    pro připomenutí, kdo je Miloš bych doporučoval dokument: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123147075-vladneme-nerusit/407235100021003/

    jeden je spící, nic nedělá.. - hrozný
    druhej rozhodně spící neni - a to co dělal - děsivý

    takže asi tak ;)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. ledna 2013
    Ten jeden je sice spící, ale rozhodně se nedá říct, že nic nedělá. Má lví podíl na církevních restitucích, což je asi největší krádež v dějinách naší republiky. A přiznal se, že uplácel kvůli navrácení majetku. Jaká je naděje, že se z něj na Hradě najednou stane férový chlap, nezávislý na svém současném pánu (Kalouskovi)?
    A o jeho neustálém přikyvování EU, která z nás čím dál víc dělá jen provincii bruselského megastátu, nemluvě.
  • upraveno 12. ledna 2013
    Tak další kolo nevolim.
  • Jelikož je u nás prezident skoro čistě reprezentativní činnost je potřeba brát to v tomhle směru, Kníže má v zahraničí dobrou pověst, má zkušenosti, ví co má kde dělat a čekat. A rozhodně bych neřekl že je čistá Kalouskova loutka. Rozhodně je to lepší prezident než jezevec z vysočiny co sotva vylezl z díry, do které se schoval aby se zakryli věci které způsobil s ČSSD, tak začíná plivat jed na současnou politickou notu a vládu, dokonce i na vlastní spojence a aby měl nějakou podporu jde žebrat ke komunistům. Tímhle gestem se mi před volbami naprosto zprotivil. Já volil knížete v prvním kole, a budu ho volit i ve druhém, protože si myslím že i když mu někteří vytýkají že mu není rozumět tak to co říká je nejrozumnější ze všech kandidátů.
  • Sorry, ale nebudu to vyargumentovávat a někoho přesvědčovat, nevidím v tom smysl. Teď skoro lituju, že jsem tu debatu asi rozdmýchal. Tohle nemůže přinést nic dobrého.

    Pro mě je prostě MZ absolutní zlo (viz ten linkovaný dokument), navázání na Klause v ještě horší variantě, izolace před světem (pozurážel ve své době, koho mohl). Chápu, že v KS mnozí nevidí to co my, příznivci, a respektuju to. Nechápu, že tolik lidí zapomnělo, co je MZ zač, že vůbec není levicový kandidát, jak se snaží namluvit atd., ale také to respektuju. Howgh. (A prosím o zdrženlivost i ostatní, tohle totiž jinak musí skončit velkou hádkou.)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nj, jestli chceš jednoho hanět, nesmíš u druhého nad podobnými věcmi zavírat oči.
    (Netvrdím, že Zeman je zázrak, jediný správný a spravedlivý. Jen mi připadne na hlavu nesmyslná adorace jeho knížecí milosti, z boží vůle pána našeho a vládce.)
  • Já ho nechci adorovat každý má své chyby ale ne každý by se k nim přiznal.
  • upraveno 12. ledna 2013
    Trochu odbočim, za rok nás čeká poslanecká sněmovna a ODS to bude mít zatraceně těžký.
  • upraveno 12. ledna 2013
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. ledna 2013
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Ani jeden z kandidátu mi nepřijde jako šťastná volba, ale tak už to prostě bývá. Zeman je dle mého názoru určitě inteligentnější, politicky zdatnější a rétoricky o hodně výš. KS na mě působí zase jako člověk, který je méně sebestředný a politicky čistší. Nesouhlasím s tím, že církevní restituce je nějaká zlodějina, byť s nimi nejsem zcela v souznění. Je to pro mě těžká volba a ještě nejsem zcela rozhodnut.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Chmur To je fér hodnocení.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.