Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
;)))
Jen tak mimochodem se obávám, že pokud bude KS prezidentem, nebude mít pravice asi mnoho kandidátů na volební lídry v dalších parlamentních volbách.
pro připomenutí, kdo je Miloš bych doporučoval dokument: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123147075-vladneme-nerusit/407235100021003/
jeden je spící, nic nedělá.. - hrozný
druhej rozhodně spící neni - a to co dělal - děsivý
takže asi tak ;)
A o jeho neustálém přikyvování EU, která z nás čím dál víc dělá jen provincii bruselského megastátu, nemluvě.
Pro mě je prostě MZ absolutní zlo (viz ten linkovaný dokument), navázání na Klause v ještě horší variantě, izolace před světem (pozurážel ve své době, koho mohl). Chápu, že v KS mnozí nevidí to co my, příznivci, a respektuju to. Nechápu, že tolik lidí zapomnělo, co je MZ zač, že vůbec není levicový kandidát, jak se snaží namluvit atd., ale také to respektuju. Howgh. (A prosím o zdrženlivost i ostatní, tohle totiž jinak musí skončit velkou hádkou.)
(Netvrdím, že Zeman je zázrak, jediný správný a spravedlivý. Jen mi připadne na hlavu nesmyslná adorace jeho knížecí milosti, z boží vůle pána našeho a vládce.)