Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
18687899192581

Komentáře

  • Já se teda taky přikláním k názoru, že je lepší si zvolit někoho trošičku reprezentativnějšího, než je Franz...
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Takže řešením je nevolit? Lidi nevolej protože jsou zhnusený a pak vyhrávají strany které mají disciplinované voliče, proto je KSČSSD tak silná. A u prezidenta je to to samé. Nevolit je jen póza která nic nevyřeší a jako protest nemá žádný účinek.

    S volbou nesouhlasím, ale taky tam nechci Fischera...takže jako protihlas jsem volit musel. A tak jsem volil, jak jsem volil.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 11. ledna 2013
    @Thorar Myslíš, že hození hlasu Franzovi zabrání Fischerovu postupu do 2. kola? Myslíš, že Franz bude mít hlasů, než Fischer?

    Já osobně nemám nic proti tomu, jak Franz vypadá, to je jeho volba. Ale když jdu do předvolební debaty, tak si sakra něco o politice a věcí jí blízkých zjistím.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Krisa: Ale Thorar psal, že volil protihlas proti Fisherovi. To znamená, že volil Zemana.
  • @Thorar Když to zargumentuješ tímto tak budiž, i když tyhle protest volby, mi taky příjdou trochu divné. Těžko tím, ale dáš najevo, že nesouhlasíš s přímou volbou prezidenta, což chtěl vyjádřit Ugla tím, že vůbec nejde.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Krisa jestli to nakonec dopadne jak se očekává, že to bude souboj mezi Zemanem a Fischerem, tak to v druhém kole budu muset hodit Zemanovi, a to je mnohem větší morální dilema než Franz.

    Já nechci prezidenta politika, nežijeme v USA.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @sederik a toho že někdo nejde k volbám si všimnou? to je protest? Ne, to si jen můžou mnout ruce, že lidi jsou už tak otupělí, že je jim všechno jedno.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Montezuma3 Thorar psal, že protestuje hlasem Franzovi, takže pokud není dvakrát a tudíž má hlasy 2, Zemana nevolil.

    Proto mi to přijde divné - nechci tam Fischera, tak to hodím někomu, kdo nemá šanci ho ohrozit (na to se ptám - jestli si Thorar myslí, že má Franz šanci)?
  • @Thorar Já neříkám, že s tím souhlasím, ale z pohledu jedince to má logiku. Nesouhlasím s přímou volbou = nejdu volit, to má logiku, neříkám že smysl, ale teoreticky, kdyby k prezidentským volbám přišlo velmi málo lidí, asi se v parlamentě zamyslí, jestli má potom přímá volba nějaký smysl.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Krisa Já hlavně nevěřím tomu, že Fischer je takový favorit.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Proč by Franz neměl šanci? Kvůli předvolebním průzkumům? A kdo ty průzkumy dělal?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @sederik to nemůžeš myslet vážně, že by se zamysleli a zrušili přímou volbu pro neúčast.
  • Průzkumy jsou zlo, hrozně to potom lidi ovlivňuje :wall:
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 11. ledna 2013
    Ano, asi jsem měl hned zpočátku říct, že průzkumům nevěřím a považuju je za podvod. Takže podle mě šanci má a v reálu i větší než vyhypeovaný Fischer.


    EDIT:
    Tyhle volby lidi zajímají, mluví se o tom všude v okolí. A nikdy jsem nezaslechl že by někdo volil Fischera například.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 11. ledna 2013
    @Montezuma3 Protože o politice nic neví. A osobně si myslím, že dost lidí bude mít problém s tím, jak vypadá (zvlášť ti starší, kteří mají prpblém s tetováním obecně).

    @Thorar Já taky průzkumům nevěřím, to ale nic nemění na tom, že Franzovi nevěřím. Já taky nezaslechla nikoho, kdo by volil komunisty a minule byli celkem vysoko, takže na tohle věřím asi tak stejně, jako na průzkumy.
  • @Thorar Vzhledem k tomu, že hlavním impulsem, proč je přímá volba, byl tlak veřejnosti, která ji chtěla, tak malá účast a nechuť lidí volit prezidenta, by klidně mohla vrátit prezidentskou volbu do parlamentu. Samozřejmě ne tuhle, ale třeba tu další. Už mi rozumíš?
    Já volit jdu, jen se snažím říct, že nejít volit jako protest proti přímé volbě, je logičtější než tam hodit Franze. Howg
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @sederik rozumim ti, ale prostě tomu nevěřim.
  • Já teda čekam jednu z nejvyšších volebních účastí za poslední roky vůbec. Když jsem se v minulých dnech prohrabával archivem a texty o minulé volbě, tak tahle kampaň a volba je fakt zlatá (i s těma prvotníma zádrhelama).
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 11. ledna 2013
  • Mě osobně se přímá volba moc nelíbí a do menších útvarů jako jsou obce bych ji rozhodně nedával, v dokonalém světě by to jistě bylo super ale lidi jsou ovce a tak snadno zmanipulovatelní že by se i Malíček divil.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Thorar V tomhle máš pravdu, na to nemohu nic říci (bylo to myšleno nadneseně - že každý se pohybuje v prostředí, které je mu do jisté míry podobné, takže to není směroplatné)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 11. ledna 2013
    @Krisa A hlavně já znám bohužel několik mladých lidí co je volej.
    Teda mladých... pražáků +- 30 let jako já.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @Blackfish tak po včerejším divadle na ČT jsem akorát potvrdil své rozhodnutí.Bohužel jsem nabyl dojmu, že uchzeči jsou buď: nastrčení stranou která ho podpořila (aby strana měla někoho na hradě), senilní starci, jsou zkorumpovaný, nemají ekonomicko-právní vzdělání, nevypadají reprezentativně,
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Tolik lidí jsem u voleb ještě neviděl. Dokonce jsem si musel vystát i malou frontičku. :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jo, i u nás se to trousí jak do kostela. Mediální masáž funguje spolehlivě.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.