Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Vy máte sport. My máme kanál pro mladé.
Vy máte kanál pro ženy. My máme kanál pro chlapy.
Vy máte kanál na srandu. My máme kanál na dokumenty.
Už to vidím, za měsíc spustí Nova stanici na animované pohádky a Prima spustí Primu Blood, kanál na horory.
Jinak kdo nevolí tak by mě zajímalo proč? Není koho? Přijde to jako zbytečné?
A kdyby se tam dostal Tomio tak to hodim jemu. Prostě tomu nejabsurdnějšímu kandidátovi.
EDIT: Nízká účast nic nevratí, jim je jedno kolik lidí přijde.
Podle mě teda mohli prezidenta pořád volit v parlamentu, vždyť je důležitý aby si zvolili někoho kdo s nima bude ochotnej spolupracovat, a stejně jeho pravomoce jsou opravdu malé.
Kdybych to posuzoval podle Bobošíkový, tak je fraška vše, ta je všude... :-D
Promiň, ale tohle uvažování mi přijde hrozně divné, až bych řekla skoro hloupé. Nejsi sám, kdo tohle udělal/hodlá udělat. Pokud se vás sejde dostatek, bude to jen signál pro další magory, že mají šanci na úspěch. A čím větší extrém vytvoří, tím budou mít větší naději. Jako by nestačila ta sebranka, co už je nakvartýrovaná v parlamentu a senátu.