TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
19293959798362

Komentáře

  • upraveno 5. ledna 2013
    Bourbon,vidláci a glock proklatě nízko u pasu.Sledujete někdo Justified?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @flanker.27
    No, za pokus to stojí :o))

    @NesijícíKraken
    Jistěže! Za pár dní začíná 4. série a moc se na ni těším.
  • @flanker.27 No, tak si ty Vzdálené pahorky hor sežeň a přečti (autorka: M. M. Kay), fakt doporučuju (možná je to tím, že mám ráda Pakistán a Afganistán a i ta doba, ve které se to odehrává je dost zajímavá).
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @brbr Koukám, že to dokonce nedávno znova vyšlo :)
  • @flanker.27 určitě máte v knihovně :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @brbr K nám do fondu jsem pochopitelně koukal :)
  • @flanker.27 Tak nekoukej a čti :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @brbr Až dočtu momentálně rozečtenou Jessie a Morgianu :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @M1on Myslím, že všichni milovníci historie se právě poblili, ale také si myslím, že to bude nehorázná ujeťárna, švanda a bude mě to bavit :). U traileru jsem měla pocit, že autoři seriálu četli knihy Assassin´s Creed a vymazali Ezia (Leonardo vyráběl zbraně a vychytávku a Ezio byl ten frajer, který měl zabránit nadvládě světa padouchů).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    (Jen pár věrným připomínám, že dnes v noci začala 4. série Justified.)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Pozerá ešte furt ktosi Once Upon a Time?
    16. epizóda druhej série sa bude volať The Miller's Daughter a ja pevne dúfam, že v nej konečne uvidíme ako Cora stretla Rumpla.
  • Já jsem s 2. sérií v tragickém skluzu. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Poslední díl 1. série. =D
  • Já dnes viděla první díl první série, jsem zvědavá, jestli mě to začne bavit :-)
  • @Michelle Ještě nezačlo? :-)
  • @heavy_head Zatím nevím... Nejvíc mě bavil Krasoň :-D
  • Mě Sněhurka. ;-)
  • Ale s dlouhýma vlasama... :-)
  • Ja som to tiež pozeral len kvôli nej, s krátkymi vlasmi je nádherná u.u
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 9. ledna 2013
    Mňa Rampel, Ruby, Regina a Grumpy :D
    heavy: Tak to musíš dohnať 10 dielov :D To stíhaľ.. A ak ti nevadí preklad ala Martinko Klingáč, od nedele to beží na JOJke v poludňajších hodnách :D
  • upraveno 10. ledna 2013
    Vcera som po tunajsich pozitivnych ohlasoch dokoncila prvu seriu Misfits a Iwan je v nej taky roztomily, ze uz sa tesim na Ramsaya :twisted:
  • Misfits je super. Nejlepší je podle mě 4. sérka.
    Teď jsem dokoukala 4. sérii Castla... musím říct, že super (hlavně konec posledního dílu :D).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    5. série Castla se mi zatím líbí víc, než 3. a 4. dohromady :)
    Kromě jedné epizody, protože nemám ráda trapný humor.
  • Z 5. série jsem viděla zatím jen jeden díl (ten se zpěvákem, co byl v sektě). Dřív jsem koukala na 1. a 2. sérii a 3. mě moc nebavila, tak jsem se právě teď po letech mrkla na tu 5., jestli už nějak pokročili. Kupodivu jo, tak doháním předešlé díly/série.
    Jediné, co mi na Castlovi vadí, jsou ty "Kateiny maminkovské depresivní chvilky" a to, že furt Castla odmítá (:)). Je to super postava, ale nesnáším "depkoidní charaktery, které si myslí, že jejich utrpení je to největší na světě" (viz Harry Potter...).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Linie s matkou Beckettové mě potom už ukrutně nebavila, zbytečně to natahovali a patlali se v tom, jako by nevěděli co s tím. A nelíbila se mnoha fanouškům, takže ji (snad) na čas dali zase k ledu. Jen se bojím, aby pro změnu nevytáhli z klobouku Castlova otce a nezačalo nějaké zbytečné drama nanovo.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • upraveno 10. ledna 2013
    @Nevada Souhlas. Hned jak Sofie vytáhla toho Rickova otce, tak jsem kroutila očima, kdy nám předloží zase nové "drámo"...

    AHS 2x11 - jedním slovem - masakr!
  • upraveno 11. ledna 2013
    Pozera niekto Arrested Development? Oplati sa?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.