TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
19394969899362

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Justified 4x01 - pěkný rozjezd, staří známí, nově do sestavy Ron Eldard (doufám, že se tam zdrží) a hned v úvodu si budují větší zápletku. Doufám, že se nebudou věnovat jen tomuhle, ale jinak spokojenost.
  • Já tak nějak přemejšlim, jestli jsem vůbec viděl trojku, ale asi jo, to by s tebou nebyla řeč :-) Dvojka končila s Maggs, že? O čem ale byla trojka, to nějak nevim.
  • @Nevada, akurát som ti išiel napísať, že sezóna začala, ale vidím, že netreba :)
    @Alek, tiež mi chvíľku trvalo. trojka je o mäsiarovi a blondiakovi z veľkého mesta.
  • jo no jo, malý slizký blondýn
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @alek
    :o))

    @sarven
    Tak tak. Jsem zvědavá, jestli řezníka vytáhnou zase na světlo, nebo jestli neví co s ním dál.
  • @nevada pozerám, že je na nete aj dvojka ripper street, ale to mi je trochu podozrivé, idem pozrieť, či naozaj
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. ledna 2013
    Je to tak. A jsou i titulky. Dnes večer se vysílal už třetí díl.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 16. ledna 2013
    Právě jsem ve zdraví přežil The Carrie Diaries S01E01. ufff, bobřík odvahy už je z jedné třináctiny splněn :king:
  • @Montezuma3 Máš u mňa medailu, ja som sa to naozaj snažil kvôli ASR pretrpieť, ale proste som to nedal. :D
  • upraveno 16. ledna 2013
    @Montezuma3 teď na to koukám :D A.S. Robb je moje vysněná panenka barbie, je to tak strašně roztomilý a barevný a slaďoučký, asi mi z toho vypadají zuby, ale další díl určitě nevynechám =D

    EDIT: Dokoukáno a je to jako foto-román z bravíčka, jen mají všichni nablýskanější hadříky a víc nagelovaný vlasy. Carrie je roztomilá a Ken alias nevím, jak se jmenuje, je pořádný slizoun. Samozřejmě nechybí ani zkažená kámoška, naivní kámoška, protivná vyčůraná sokyně a závěrečné shrnutí + ponaučení :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Vy jste démoni :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Až budou v GoT obsazovat Mace Tyrella, tak chci, aby ho hrál Bradley Whitford. V The Good Guys hraje naprosto perfektně poloburana, který ze sebe dělá světáka :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Nevada Tam byl skvělej. The good guys mě opravdu bavili. :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já ho měla ráda už ve The West Wing. Spolu s Robem Lowem tam byl mojí nejoblíbenější postavou. The Good Guys jsou fakt skvělí. Mám za sebou sice jen 5 epizod, ale vážně mě to chytlo. I Colin Hanks je tam výborný (ten mi navíc přípomíná méďu McGeeho z NCIS).
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Nevada Jen mě mrzí že jim nedali další sérii. Vůbec to nebyl špatný seriál a nevím co vedlo k jeho zrušení.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Everett_Young
    Myslím, že slabá sledovanost. Na moderní (americké) publikum to nebylo dost rychlé, napínavé a vůbec cool. Jeden hrdina přečestný trouba a v podstatě nerd, druhý zamrzl v 80. letech a žije z chlastu a vzpomínek. V době, kdy doznívají všechny CSI, Bones a podobné, to nemělo šanci.
  • @Kolikokoli Byl jsem tak rád, že jsi nic nenapsala do soutěže. Zase bych byl bez šance. ;-)
  • @heavy_head Haha, díky, ale to si nemyslím. Ještě jsem ale žádné soutěžní povídky nečetla (přikázala jsem si, že až dopíšu rešerši a udělám všechny zkoušky :D).
  • @Kolikokoli Merlin má očividně přednost. :twisted:
  • @heavy_head Merlin mě rozčílil. A původně to měla být rešerše, akorát se trochu zvrhla :D
  • Nevideli ste niekto Tower Prep? Je to od CN takže nvm či sa to oplatí pozerať.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak po pilotu The Following dvojnásob lituju, že Purefoye nevybrali jako Mance namísto toho lázeňského seladona :(
  • Kevina McKidda bych v GoT strašně chtěla... Pasoval mi na Berica, ale klidně může být i Connington :-)
  • čo hovoríte na ukázku Vikingov?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ukázka intra. Pekné. S doprovodem Fever Ray. 100% severské. :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.