Vikingové jsou parádní oddechovka. Hodně lidí z té partičky dvanácti bojovníků mělo celkem charisma, Kulicha nevyjímaje. Knihu jsem četl též. Jedna z mála výjimek, kdy mě film bavil o dost víc.
Vikingov mám ako guilty plesure, presne ako spomína Chmur, skvelá chémia, kde sa hrabú Expendables na tú zostavu. Scéna náboru, ako tá bosorka vyberá kosti a pýta sa kto bude Ďalší do výpravy je ú-žas-ná. a je tam krásny/jednoduchý nápad ako spojiť jazyky, resp. ako sa banderasova postava naučila ich reč. škoda tých zásahov a zmeny režiséra. niektoré veci v zostrihu sú úplne pobabrané. najvtipnejšie je že v polovici filmu úplne zmizne dôležitá postava - ten princ. jeho šampión prehrá súboj a následne sa už nevyskytuje :)
Hmm, Hobit mi připomněl, který fantasy film bych docela ráda viděla a pořád to s ním nějak nevypadá - Warcraft. Tady je nějaké info: http://www.wowwiki.com/Warcraft_(film)
Takže by by se to mělo odehrávat rok před WoW a nejsem si moc jistá, jak velký smysl by děj dával bez toho, aby diváci znali, co odehrávalo během Warcraftu 3. A především - neměl by tam být Anakin Skywalker fantasy světa AKA Arthas :evil: Ještě by mohli ten film fakt přihrát Uwe Bollemu :roll:
@Krisa Já jsem taky hrála jenom W3, ale litovat prej nemusíš. WoW oproti tomu hodně ředěný vínko a je tam 4652 nových postav a postaviček, i když i o těch z Warcraftu se ještě něco dozvíme. Osobně si myslím, že zfilmovat W3 se úplně nabízí, navíc by se jim to určitě nevešlo do jednoho filmu, takže by to mohli dotáhnout třeba na tak oblíbenou trilogii s přesahem do WoWka. A Arthas je taková červená nit, ikonická postava, navíc by tak přišli o možnost obsadit vysokýho pohlednýho blonďáka :D
@svoa00 Mně se na WOW nelíbí barvy. A navíc si chci hrát ve chvíli, kdy se mi chce hrát (moc hry na PC nehraju) a ne čekat na bandu lidí, abychom mohli udělat nějaký úkol. Taky si myslím, že by bylo nejlepší zfilmovat W3, nebo ještě Války prastarých (knižní trilogie), kde je spousta elfů, člověk, drak, ork.
@flanker.27 J8 zas nečetla Starcraft, takže nemůžu srovnávat. Ale nějaké 3 knihy (s ksichtama na obálce má brácha, tak to rřeba někdy zkousknu). Každopádně ty W a WOW knihy se mi líbily, hlavně Války prastarých a Arthas - Zrození krále Lichů.
@svoa00 Co se jim to sakra stalo s nosama a prstama na rukou? A na tom druhém obrázku jí buď uhryzl půlku hlavy, nebo má Jaina hodně ohebnou krční páteř :)
Komentáře
škoda tých zásahov a zmeny režiséra. niektoré veci v zostrihu sú úplne pobabrané. najvtipnejšie je že v polovici filmu úplne zmizne dôležitá postava - ten princ. jeho šampión prehrá súboj a následne sa už nevyskytuje :)
Takže by by se to mělo odehrávat rok před WoW a nejsem si moc jistá, jak velký smysl by děj dával bez toho, aby diváci znali, co odehrávalo během Warcraftu 3. A především - neměl by tam být Anakin Skywalker fantasy světa AKA Arthas :evil: Ještě by mohli ten film fakt přihrát Uwe Bollemu :roll:
@flanker.27 tohle dávali na hallmarku docela dobrý http://www.csfd.cz/film/12913-merlin/
Taky si myslím, že by bylo nejlepší zfilmovat W3, nebo ještě Války prastarých (knižní trilogie), kde je spousta elfů, člověk, drak, ork.
@M1on Merlin s Neillem ušel, takovej lepší průměr. Ovšem kam se to hrabe na toto:
A na tom druhém obrázku jí buď uhryzl půlku hlavy, nebo má Jaina hodně ohebnou krční páteř :)