Bonds of Blood and Honor

upraveno 14. května 2007 v RPG - hry na hrdiny

Komentáře

  • upraveno 14. května 2007
    Zajímavé. Tohle dobrodružství neznám. Jak to, že jsem ho minul???
  • upraveno 14. května 2007
    No já minul obě. ;) Tímto taky děkuju Dalcorovi za jeho bdělost, že je obě podchytil...
  • upraveno 15. května 2007
    Mělo být u Dm Screen tuším
  • upraveno 25. března 2008
    Zdravím ludia, pred nedávnom sme prešli s partiou z DnD na AGoT, zatial sme odohrali Trouble in Pembrook a čaká nás Bonds of Blood Honor, ale zaujímalo by ma či sú aj neaké ďalšie dobrodružstvá dostupné niekde na stiahnutie prípadne kde?
  • upraveno 25. března 2008
  • upraveno 25. března 2008
  • upraveno 31. března 2008
    Alnag, Alek - je to škoda že toho nevyšlo viac, ale každopádne vďaka za odpoveď, budem netrpezlivo čakať kým nevýjde tá nová verzia AGOT-u, som na ňu vážne zvedavý :)
  • upraveno 31. března 2008
    Určitě jsem potěšen, protože AGOT patří k tomu lepšímu. Zkusím obnovit staré linky a prohledat je, jestli tam něco nebude...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.