Bonds of Blood and Honor

upraveno 14. května 2007 v RPG - hry na hrdiny
Druhé dobrodružství ze světa Písně ledu a ohně pro A Game of Thrones a D20-based Open Gaming RPG.
Autor: Guardians Of Order, Inc.Rok vydání: 2005“Bonds of Blood and Honor” je dobrodružství navržené pro 4-8 postav na 3.-6. úrovni. ...

Číst celý článek zde

Komentáře

  • upraveno 14. května 2007
    Zajímavé. Tohle dobrodružství neznám. Jak to, že jsem ho minul???
  • upraveno 14. května 2007
    No já minul obě. ;) Tímto taky děkuju Dalcorovi za jeho bdělost, že je obě podchytil...
  • upraveno 15. května 2007
    Mělo být u Dm Screen tuším
  • upraveno 25. března 2008
    Zdravím ludia, pred nedávnom sme prešli s partiou z DnD na AGoT, zatial sme odohrali Trouble in Pembrook a čaká nás Bonds of Blood Honor, ale zaujímalo by ma či sú aj neaké ďalšie dobrodružstvá dostupné niekde na stiahnutie prípadne kde?
  • upraveno 25. března 2008
    Serin Rajak - nevím o žádných a nezdá se mi to pravděpodobné, leda nějaká od fanoušků. Nicméně měla by vyjít jiná (ne d20 verze) AGOT pravidel a k ní jistě vyjdou i dobrodružství, která bude zcela jistě možno adaptovat zpět do d20... (a nebo přejít na tu novou verzi, cokoliv vyhovuje víc).
    Každopádně jsem si jistý, že nejen Dalcor bude potěšen tím, že existuje další AGOTová spřízněná duše. Nebo se mýlím Dalcore? :)
  • upraveno 25. března 2008
    Taky jsem na nic jiného nenarazil, snad jen pár odkazů na herní servery AGOTu, kde by se dalo možná inspirovat.


  • upraveno 31. března 2008
    Alnag, Alek - je to škoda že toho nevyšlo viac, ale každopádne vďaka za odpoveď, budem netrpezlivo čakať kým nevýjde tá nová verzia AGOT-u, som na ňu vážne zvedavý :)
  • upraveno 31. března 2008
    Určitě jsem potěšen, protože AGOT patří k tomu lepšímu. Zkusím obnovit staré linky a prohledat je, jestli tam něco nebude...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.