Zdravím ludia, pred nedávnom sme prešli s partiou z DnD na AGoT, zatial sme odohrali Trouble in Pembrook a čaká nás Bonds of Blood Honor, ale zaujímalo by ma či sú aj neaké ďalšie dobrodružstvá dostupné niekde na stiahnutie prípadne kde?
Alnag, Alek - je to škoda že toho nevyšlo viac, ale každopádne vďaka za odpoveď, budem netrpezlivo čakať kým nevýjde tá nová verzia AGOT-u, som na ňu vážne zvedavý :)
Komentáře