Ice-Fire RPG

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Green ronin na svěm fóru prosí fanoušky aby se vyjádřili co považují za samotné jádro Písně a knih a co by se mělo objevit a zavést v RPG. Většina lidí potvrzuje že drsnej bojovej systém, politika, smrtelnost... Co si myslíte vy?
«1

Komentáře

  • upraveno 10. května 2007
  • upraveno 10. května 2007
    Já bych řekl, že základem jsou intriky, zrada a příbuzenské vztahy. Nějaký systém beroucí v potaz pokrevní svazky by možná nebyl od věci.
  • upraveno 10. května 2007
  • upraveno 10. května 2007
    BTW zcela offtopicově doporučuji Cry Havoc od Malhavocu. Jendnoduchej systém vycházející z Players Option Combat and Tactics ADnD ;)
  • upraveno 10. května 2007
    Magie má být hodně řešená
  • upraveno 10. května 2007
    Tak to je super...on Martin nahodil v tomhle směru dost možností (hodně konceptů), jen je moc nerozváděl, páč v příběhu chtěl magii držet na uzdě. Tož jsem na to zvědav...
  • upraveno 18. května 2007
    Drsnej bojovej systém, politika, smrtelnost a zrada!
  • upraveno 31. ledna 2008
  • upraveno 31. ledna 2008
    No to jsem na to teda zvědavej...
  • upraveno 31. ledna 2008
    Já taky, hlavně mě teda zajímá, čim se bude házet. ;) Ale myslim, že 3k6 je bez šance, sic to má bejt naprosto svébytnej projekt na d20 nezávislej.
  • upraveno 22. května 2008
  • upraveno 22. května 2008
    A taky cenu... a počet stránek. Přijde mi to nějaké podezřele stručné. No jsem zvědavý...
  • upraveno 23. května 2008
    Cenu tam mají. 35 dolarů za knihu se 192 stranami, v plné barvě. Nebo .pdfko za 18.
  • upraveno 23. května 2008
  • upraveno 8. června 2008
  • upraveno 8. června 2008
  • upraveno 11. června 2008
    Další příspěvek v zápisníku Green Roninů je už mnohem konkrétnější. Týká se role kostky ve hře. A hlavně systému ověřování. Nu, ve zkratce, zvítězila nakonec klasika, tedy šestistěnka. Počet kostek je závislý na schopnostech a zkušenosti postavy, takže dobrá postava si asi docela zahází. Vlastně to není asi nic moc nového, podobný systém už jsem někde viděl...snad TriStat?
  • upraveno 16. června 2008
    Vyšel další designer journal. Tentokrát o "abilities", což jsou zřejmě klíčové koncepty hry.
  • upraveno 17. června 2008
  • upraveno 17. června 2008
  • upraveno 17. června 2008
  • upraveno 17. června 2008
  • upraveno 17. června 2008
  • upraveno 20. června 2008
  • upraveno 20. června 2008
  • upraveno 20. června 2008
  • upraveno 20. června 2008
  • upraveno 20. června 2008
    No já si právě nejsem jistý, že začátečník nutně touží po jednoduchosti. Ona jednoduchost často zakrývá nedostatek struktury a málo vodítek, což je přesně to, co začátečník zrovna nepotřebuje... ale mně si nevšímejte.
  • upraveno 20. června 2008
    Vodítka k čemu? Jako ke stavbě příběhu? Postavy?
  • upraveno 20. června 2008
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.