Ještě k Jeyne - Martin o ní píše zhruba jako o kusu nábytku a má jediný dialog a je pak jeho chyba, že k ní nemám žádný vztah a její smutek ani pubertální vzpoura proti matce mě fakt nedojímaly. Pořád je ale lepší než její seriálové alter ego, protože ze své druhé polovičky přinejmenším nedělá sebestředného vola.
@Chmur Trochu moc zjednosdušeně řečeno, když se dozvíš o smrti svých bratrů, asi není první co ti přijde na mysl přefiknout ženskou, která je zrovna nejblíž, kvůli "lidskému teplu". Jeyne se o něj nejspíš hezky starala když ho kurýrovala ze zranění, takže se dost možá zamiloval. Ale těžko říct tahle linka je v knize rozebíraná jen z doslechu, třeba to bylo jinak. Bod ji budu dávat stejně stále radši než dítěti co je loutka dvou žen nebo Boltonovi.
Tak já budu asi střídat Jeyne a Tommena - oba jsou mi svým způsobem sympatičtí. Davos je ve skupině největší klaďas a Roose záporák, takže tam je to jasné.
@sederik Celkem věřím, že se do ní moh zamilovat takovým tím zbrklým způsobem šestnáctiletýho kluka (to víte, sestřičkovský syndrom), ale rozhodně by si jí jenom kvůli tomu nebral. Tím má moje sympatie spíš než seriálový Robb, který je ve druhé sérii vyjma prvního dílu takřka výhradně proto, aby říkal "nikdo se nebude stavět mezi mě a mojí úžasnou love story". Na můj ne úplně pozitivní názor na Jeyne ale moje znechucení Talisou nemá vliv.
@svoa00 Ono se seriálem v tomhle směru radši nesrovnávat, tuhle linku pěkně zeslonili, já se snažím radši úplně vytěsnit, že vůbec nějaká Talisa existuje. Ale to už se tu řešilo x-krát...
@Hildegarda Lituji v jediném případě, ale je to dáno spíš tím, že mám asi na hodnocení člověka trochu jiná měřítka než jiní - např. dobrotu, nezáludnost, čestnost, schopnost empatie, oproti tomu být hustodémonskykrutopřísnej nakopávač kdekoho do kdečeho. :)
@flanker.27 V tom případě se omlouvám, domníval jsem se, že u swoa je nuda a postup spojená nádoba. Ale vždyť to co jsem psal platí i o té nudě. Sansa a další asi ostatním nudné nepřišly. Minimálně vzbudily emoce a případně postoupily, aniž by někoho vykuchaly nebo porodily stín.
Komentáře
Jeyne Westerling 0 (22)
Davos +2 (58)
Roose Bolton -1 (17)
Tommen Baratheon +1 (33)
Jeyne Westerling +1 (23)
Davos +2 (60)
Roose Bolton -1 (16)
Tommen Baratheon 0 (33)
@Chmur Trochu moc zjednosdušeně řečeno, když se dozvíš o smrti svých bratrů, asi není první co ti přijde na mysl přefiknout ženskou, která je zrovna nejblíž, kvůli "lidskému teplu". Jeyne se o něj nejspíš hezky starala když ho kurýrovala ze zranění, takže se dost možá zamiloval. Ale těžko říct tahle linka je v knize rozebíraná jen z doslechu, třeba to bylo jinak. Bod ji budu dávat stejně stále radši než dítěti co je loutka dvou žen nebo Boltonovi.
Jeyne Westerling +1 (24)
Davos +2 (62)
Roose Bolton -1 (15)
Tommen Baratheon 0 (33)
Jeyne Westerling 0 (24)
Davos +1 (63)
Roose Bolton -1 (14)
Tommen Baratheon +2 (35)
Jeyne Westerling 0 (24)
Davos +2 (65)
Roose Bolton -1 (13)
Tommen Baratheon +1 (36)
Jeyne Westerling 0 (24)
Davos +1 (66)
Roose Bolton +2 (15)
Tommen Baratheon -1 (35)
Jeyne Westerling 0 (24)
Davos +2 (68)
Roose Bolton -1 (14)
Tommen Baratheon +1 (36)
Jeyne Westerling 0 (24)
Davos +1 (69)
Roose Bolton -1 (13)
Tommen Baratheon +2 (38)
32. Bodování
Jeyne Westerling (24)
Davos (69)
Roose Bolton (13)
Tommen Baratheon (38)
Jeyne Westerling +1 (25)
Davos +2 (71)
Roose Bolton -1 (12)
Tommen Baratheon 0 (38)
V tom případě se omlouvám, domníval jsem se, že u swoa je nuda a postup spojená nádoba. Ale vždyť to co jsem psal platí i o té nudě. Sansa a další asi ostatním nudné nepřišly. Minimálně vzbudily emoce a případně postoupily, aniž by někoho vykuchaly nebo porodily stín.