Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

1115116118120121313

Komentáře

  • Naprosto souhlasím se vším, co napsal Chmur.

    Jako kamarádku bych radši holku s dobrým srdcem, ale u literární postavy oceňuju většinou (i) jiný kvality. Jeyne by byla možná i zajímavá, kdyby měla vlastní POV, ale z toho, co o ní doteď vím, je to pro mě jasná 0.
  • @flanker.27 Ja som hlasovala asi 3x a ziadnu zavislost nepozorujem, ale holt, kazdy sme iny :)
  • @Chmur Za prvé jsem nic takového neřekla, postoupilo dost jiných IMHO nezajímavých/hodně okrajových postav. Za druhé - sveva má pravdu, Sansa má oproti Jeyne výhodu POV kapitol, jinak jsou povahově stejný. Za třetí už bys mohl můj nick jednou napsat správně.
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ad ty ostatní:
    Val - tak ta též podřezává hrdla, když na to přijde, a je to "divoká seveřanka", což pro mnoho lidí v sobě nese exotiku :)
    Arianne - promiskuitní jižanka, ne že by byla zlá (jen má velmi naivní představy
    Sansa - záležitost sui generis :)
    Shireen - jo, tak to je hodné, asi i chytré a jemné dítě, i když o ní tolik nevíme. Jeslti postoupila, protože není považována za nudnou, se neodvažuji hádat. Možná soucit s ní je toho příčinou. Přesto tu někteří Stannisovi zavilí odpůrci v jejím případě téměř navrhovali eutanázii pro její nemoc...

    @Hildegarda Hlasovat třikrát je takové demonstrativní plácnutí do vody, to není gesto hodné muže :)
  • 36. Hlasování

    Nudná Talisa +0 (26)
    Davos +1 (76)
    Roose Bolton +2 (12)
    Tommen Baratheon -1 (38)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Branislav_Gepeto Takhle jsem to nemyslela, já nikomu neberu osobní sympatie, ani se mi z nich nemusí zpovídat. Zajímalo mě, co Gardien myslel tím, že moralisti odsoudí Roose Boltona.

    @flanker.27 Jeyne není nudná tím, že nemlátí lidi na potkání do huby, ale tím, že v knize nedostala skoro žádný prostor. Není to její chyba, ale postavu, která se v příběhu skoro nevyskytuje a až na jedno menší vdávání moc v příběhu neudělá, nemám "čas" si oblíbit.
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 21. listopadu 2012
    37. bodování

    Jeyne Westerling +1 (27)
    Davos Mořský +2 (78)
    Roose Bolton -1 (11)
    Tommen Baratheon 0 (38)

    Jak říká @Krisa , když někdo v knížce skoro není, tak jak ho má člověk obodovat tak aby postoupil ???

    Bodujeme knižní postavy nikoliv reálné. A jedná se o beletrii - fantasy, takže je úplně jedno jestli někdo má nebo nemá dobrý sdrce, nebo křivý zuby, nebo jednu ruku, jestli chlastá nebo se počurává. Jde HLAVNĚ o to, jestli je ZAJÍMAVÉ ho ČÍST. A nebo jestli jí máš RÁD. To jsou IMHO 2 hrozně odlišná kritéria, která tady způsobujou tyhle rozkoly, přitom je to úplně jedno.
    De gustibus non est disputandum.

  • upraveno 21. listopadu 2012
    @Krisa Já mám jeden problém. Jsem Starkovec. Ale mám podivnou slabost i pro Roose Boltona, i když ho chci vidět hořet :twisted: Na rozdíl od jiných mám Roose radši než Ramsayho, protože sadistické úchyly ani pragmaticky pochopit nemůžu, pragmatika Roose (i když má podivný koníček a nespíš i rád probodává srdce) z jistého úhlu pohledu pochopit můžu.
  • 39. bodování

    Jeyne Westerling +2 (29)
    Roose Bolton -1 (11)
    Tommen Baratheon 0 (37)
  • 40. bodování

    Jeyne Westerling -1 (28)
    Roose Bolton +2 (13)
    Tommen Baratheon 0 (37)

    Roose ma charakter a je aspoň sam sebou... nie ako.. no ehm radšej nekomentovať
  • 41. Hlasovanie

    Jeyne Westerling -1 (27)
    Roose Bolton +2 (15)
    Tommen Baratheon 0 (37)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. listopadu 2012
    @Chmur To je asi jako dohadování se, jestli se pojem pracující třída vztahuje i na zaměstnance služeb, i když tím původně byli myšleni dělníci.
    Je tam o "páchání incetu", takže když je Arianne divoce promiskuitní, oprávněně se domnívám, že i to ji činí jinou než "prostě jen obyčejnou hodnou holku". Totéž u těch ostatních, každá má "něco spešl."

    Ovšem, pokud chce učitelskej slovíčkařit a trvat na doslovném vymezení "zajímavosti" podle příspěvku od svoa00 (snad je to správně), pak ano, "je to had a už mě s tim neotravuj." :-D

    @Krisa Vidíš, a mně ten malej prostor stačil. Zatimco některé z ostatních postav se snaží pět knih a nic :)
  • Hmm, mohli byste mě z toho už vynechat? Děkuju.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Omlouvám se, že jsi byla zcela nevinným spouštěčem, ale nic si z toho nedělej, my prostě na sebe občas vlítnem, ale to je vlastně z hlubokého respektu a porozumění. :)
  • upraveno 21. listopadu 2012
    42. Hlasování

    Jeyne Westerling -1 (26)
    Roose Bolton +2 (17)
    Tommen Baratheon 0 (37)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @svoa00 Jo, tohle beru. Jen mě zaujali moralisti, ke kterým se Gardien ještě nevyjádřil :).

    @flanker.27 Mně ten malý prostor zase nestačil. Tím jsem chtěla říci, že nepotřebuji, aby byla úchylná vražedkyně, která przní malé děti, aby se mi zalíbila.
  • upraveno 21. listopadu 2012
    Roose je můj nejoblíbenější záporák. Nenechá se ovlivnit, vždy věci nejdříve promyslí a pak udělá, co je třeba.Tommen je celkem sympaťák a Jeyne snad ani nemusím komentovat.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @Norvos97 Promyslí? Proto na sever přivedl Freye a zároveň žádá poslušnost po těch, kterým vraždili příbuzné? A Jeyne musíš komentovat, flanker je připravený ji bránit :twisted:
  • upraveno 21. listopadu 2012
    svoa00: Já taky neříkám, že to jsou geniální plány, je bezchybný a napadá ho všechno.To, že není dokonalý, beru naopak jako klad, protože dokonalé postavy taky zrovna nemusím.A musíš uznat, že to, co dělá, nedělá bezhlavě.A konkrétně k Freyům, tak ty bych jako chybu nebral, Seveřani by ho stejně rádi neměli a RW na něj (neříkám že neprávem) svalovali.Takže to byla spíše taková potřebnější ochrana a posílení proti již tak znepřáteleným lordům.Nehledě na to, že ne všechny Freye tam přivedl on, ti by tam stejně dorazili kvůli svým vlastním záležitostem (např. spojení s Manderlyi).
  • 43. hlasování

    Jeyne Westerling +2 (28)
    Roose Bolton 0 (17)
    Tommen Baratheon -1 (36)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Bráním občas ty, proti kterým se zvedne synchronizovaná vlna odporu či odhození, kterou nepovažuji za spravedlivou. :)

    Už kdysi tu někdo typizoval lidi (teď envím jestli jarla nebo kdo) a prohlásil, že jsem typický ochránce. Tak co mám dělat :)
  • @Gardien: Co myslíš tím, že má charakter?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    44. hlasování

    Jeyne Westerling -1 (27)
    Roose Bolton 0 (17)
    Tommen Baratheon +2 (38)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Norvos97 Já teda zplození Ramsaye za moc promyšlené nepovažuji, ale jinak tvůj pohled beru.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. listopadu 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.