Já mám problém s tím, že příběh 3 filmů (teada myslím, že jsem viděla 3) mohu shrnout ve dvou větách. Ty věty jsou sice velmi rozvité a dost komplikované, ale stejně je to dost málo.
A já mám trochu problém s tím, že od druhého dílu už se tam skoro nevyskytují dialogy :-D Ale přesto, jako komedie super - už se těším na poslední díl :twisted:
Zatím mě nejvíc pobavil třetí díl, ta žádost o ruku byla naprosto geniální :-D Celé kino řvalo smíchy, takže asi všichni šli do kina evidentně za stejným účelem jako my s kámoškou :-)
Jo, my takhle s partou byli na druhém dílu. Největší záchvaty smíchu jsme měli vždycky, když si Jacob svlékal tričko. Stejně tak reagovala další parta v řadě za námi (seděli jsme v předposlední). Jen několik mladých slečinek o dvě řady níž to neslo dost nelibě :o))
Tak tento druh slečen jsme tam právě vůbec neměli... Asi to bylo speciální představení pro normální lidi :-D Jsem zvědavá jestli dokážou trumfnout předešlé díly a bude to ještě "lepší" :-)
Já viděla v kině jenom tu dvojku (Zbytek hezky doma s kouzelným tlačítkem "pause", takže se to dalo dávkovat. :D). Vzala mě na to kamarádka, co měla lístky zadara, tak mi aspoň nemuselo být líto peněz. Zrovna jsem měla čerstvě přečtené knížky, takže jsem pro změnu rušila neustálými výkřiky "Takhle to nebylo"/"Takhle nemá vypadat"/"To nejsou vlci, vždyť vypadají jak z Černobylu!"/"To nejsou vlci, vždyť se pohybujou jako kočky!"... =D
Asi to napravím, ale ne dnes - Taylor Lautner mi přináší fyzické utrpení a já dnes po letech objevila, že zase (stále?) vyrábí Monster Munch a sežrala jsem celý pytlík a moc toho teď lituju :)
Komentáře
Kriso, úplně jsi mě navnadila na to, jít na poslední díl do kina :-D
@Michelle : Četba připomínala spíš mučení. Brala jsem to jako svého druhu pokání :o))
@Nevada Pořád lepší než Kříž u potoka :-)