Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

16061636566313

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. listopadu 2012
    36. hlasování

    Jeor Mormont +2 (76)
    Syrio Forel +1 (62)
    Lancel Lannister -1 (12)

    Lancel si u mě docela šplhl při obraně Králova přístaviště. I když to pak zase potento když se dal k těm náboženským fanatikům. Ale v konkurenci se starým medvěděm a prvním šermířem stejně nemá nejmenší šanci, takže je to vlastně fuk.
  • 37. hlasování

    Jeor Mormont +2 (78)
    Syrio Forel +1 (63)
    Lancel Lannister -1 (11)
  • 38. Bodovanie

    Jeor Mormont +1 (79)
    Syrio Forel -1 (62)
    Lancel Lannister +2 (13)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 7. listopadu 2012
  • upraveno 7. listopadu 2012
    40. hlasování

    Syrio Forel +2 (66)
    Lancel Lannister -1 (11)


  • 41. hlasování

    Syrio Forel +2 (68)
    Lancel Lannister -1 (10)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    42. hlasování

    Syrio Forel +2 (70)
    Lancel Lannister -1 (9)
  • 43. hlasování

    Syrio Forel +2 (72)
    Lancel Lannister -1 (8)
  • upraveno 8. listopadu 2012
    44. hlasování

    Syrio Forel +2 (74)
    Lancel Lannister -1 (7)
  • pššššt, Lancel ešte má šancu!
  • 45. hlasování

    Syrio Forel +2 (76)
    Lancel Lannister -1 (6)
  • 46. hlasování

    Syrio Forel +2 (78)
    Lancel Lannister -1 (5)
  • 47. Hlasování

    Syrio +2 (80)
    Lancel -1 (4)

    JE ROZHODNUTO
  • upraveno 8. listopadu 2012
  • 2. bodování
    Catelyn +2 (24)
    Robert Arryn +1 (22)
    Euron -1 (18)
    Hizdahr 0 (20)

    souhlas ve všech bodech
  • upraveno 8. listopadu 2012
    3. bodování
    Catelyn +2 (26)
    Robert Arryn 0 (22)
    Euron -1 (17)
    Hizdahr +1 (21)

  • Catelyn mám ráda a považuju ji za možná nejrealističtější ženskou postavu v Písni. Fňuká, když něco bolí, a emoce jí občas zatemňují zdravý úsudek - skoro jako opravdová ženská :) Robert Arryn je rozmazlené dítě, ale pořád tajně doufám, že ságu přežije, však je to vlastně outsider a ty má Martin rád. Euron - člověk by si myslel, že má z krku postavu, které by nejradši do tváře chrstnul sklenici vody, a ona je tu další :D Hizdahr - slaboch, ale oceňuju jeho přínos do dějové linky Daenerys.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Musim rozdělit všechny body? hlasovat tu má pro mě smysl jen pro Catelyn. Za její přínos krvavému ději zaslouží 2 body, ale chcípáček a 2 nezajímaví slizouni jsou mi fuk a nezasloužej ani plusy, ani mínusy.
  • upraveno 8. listopadu 2012
    4. bodování
    Catelyn +1 (27)
    Robert Arryn +2 (24)
    Euron -1 (16)
    Hizdahr 0 (21)

    Catelyn - nemám ji ráda, ale tahle skupina ji nahrává
    Robert - přiznávám, že je mi ho líto. Nebýt Lysy, byl by to normání kluk, snad se ho podaří Alayne trochu "zocelit" a pevně doufám, že přežije Malíčkovy plány
    Euron - všichni čtyři bratři Greyjoyovi mi jsou značně nesympatičtí
    Hizdahr - trochu se mi plete z Reznakem (to ty jména), ale Hizdahr na mne nepůsobil zase jako úplný záporák nebo slaboch
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tuhle skupinu asi nebudu hrát - dala bych všem mínus :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • 5. bodování

    Catelyn +2 (29)
    Robert Arryn +1 (25)
    Euron -1 (15)
    Hizdahr 0 (21)

    Cat - není mojí oblíbenou postavu, ale oceňuji její kvality, i ve větší konkurenci bych jí nějaký bod dala
    Robert - v jiné sestavě by to bylo na nulu...
    Euron - psychouš
    Hizdahr - slizký had
  • 6. bodování

    Catelyn +2 (31)
    Robert Arryn +1 (26)
    Euron -1 (14)
    Hizdahr 0 (21)

    Achjo, to je teda skupina. :) Chmur to opět vystihl.
    Catelyn je tu jasná favoritka, normálně bych jí ale dala asi jen jeden bod, není mi úplně sympatická (což neznamená, že jí nenávidím nebo nechápu, jen mi prostě nesedí její povaha). Robert dostane jeden ze soucitu, a zbylí dva... škoda mluvit. :) Euron se mi v tuhle chvíli jeví o dost horší než Hizdahr (znásilňuje, plení, prudí, a ještě z toho má potěšení), proto mínus.
  • 7. bodování

    Catelyn +2 (33)
    Robert Arryn +1 (27)
    Euron -1 (13)
    Hizdahr 0 (21)

    Cat - mám ji ráda, přijde mi jako velmi tragická postava. Všichni jí umřeli a ona... no, však víme...
    Robert - je to spratek, ale raději dám jedničku jemu, než těm dvěma dole..
    Euron - blbeček, nebaví mě. Ostatně jako většina Greyjoyů (čest výjimkám - Theon a Aša)
    Hizdahr - je divný a nemám ho ráda.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.