Jednu věc nepochopím. Ano, je super když lidé bodují a vyjadřují tak svůj názor. Já osobně jsem rád, když k tomu bodování doplní i důvody. Vše si čtu a může se o tom diskutovat. Paráda. Nechápu však, proč stále zdržují zcela jasnou a ještě k tomu neuvěřitelně nudnou hru...
Qhorina a Barristana mám jako jasné favority této skupiny. Qhorinovi dávám o bod víc, protože mě bavil víc jak Barristan a navíc si myslím, že bude mít těžší postup než B. Robertovi dávám 0 za to, co se z něho stalo. I když je to kladná postava, nelíbí se mi, jak kašlal na království a svoji rodinu. Grešle má v této konkurenci smůlu, ze těchto postav je neojtravnější. Měla jsem jí ráda, ale strašně mě štve tím, že se neustále podceňuje a nenechá se "přemluvit" Tyrionem, že je normální lidská bytost.
Tak tady mám opačný problém než u předchozí skupiny, mínusko si nezaslouží nikdo. Qhorin je jeden z největších frajerů Písně. Výborný průzkumník, za věc Noční hlídky položil život. Pro mě jasná jednička v téhle skupině. Barristan je taky frajer, určitě jeden z nejlepších rytířů své doby, jen mi trochu vadí ta jeho "přizpůsobivost", po Trojzubci se stane Robertovým rytířem, na Joffreyho se vykašle až potom, co ho propustí ze služby... Po boku Daenerys se z něj ale stala jedna z nej postav ságy (pro mě) a jeho kapitoly mě bavily. Na Roberta zbylo mínus, i když si ho nezaslouží... Hodnotím ho až od Hry dál. V mládí byl asi výborný válečník a měl charisma, kralování už mu ale moc nejde. Nemůžu se zbavit dojmu, že jeho lhostejnost mu dopomohla k vlastní zkáze. Nebýt Jona Arryna, království by bylo asi v troskách mnohem dřív. Grešli mám ráda hlavně proto, že Tyrionovi ukazuje, jakej je to sobeckej a povrchní parchant. :)
Qhorin mi v paměti nijak výrazně neuvázl, ale aspoň za ten finální souboj s Jonem si plusko zaslouží. Barristan se osvědčil jako poutavý vypravěč, je výkvětem rytířstva a dobrým (i když ne hloupým) člověkem. Robert- dobrý válečník, děvkař, ožrala a mizerný král. Člověku by ho bylo krapet líto, kvůli tomu, jak těžce i po letech nesl ztrátu Lyanny.. dokud se neukáže, že postrádá ilusi, ne skutečnou osobu. Grešle- nejotravnější postava Tance, disponující nekonečnou zásobou nervydrásající naivity až hlouposti. (A než zase přijde nějaký chytrák s přirovnáním k Sanse, ať si laskavě uvědomí, že Sansa je jedenácti-třináctiletá panská dcerka=nepoznala-bídu vychovávaná pomocí "písní a šití" k roli tiché, úslužné manželky. Grešle zástupkyně kočovníků=chudiny a opovrhovaných/vysmívaných trpaslíků, navíc starší, takže by si mohla sloupnout tu tlustou vrstvu růžové z očních bulv a přestat střídavě extrémně hloupě nadějně vzdychat/brečet.)
Komentáře
Robert Arryn +2 (63)
Euron -1 (9)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn +2 (65)
Euron Greyjoy -1 (8)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn -1 (64)
Euron Greyjoy +2 (10)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn +2 (66)
Euron Greyjoy -1 (9)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn -1 (65)
Euron Greyjoy +2 (11)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn +2 (67)
Euron Greyjoy -1 (10)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn -1 (66)
Euron Greyjoy +2 (12)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn +2 (68)
Euron Greyjoy -1 (11)
Hizdahr 0 (17)
ať už to máme z krku...
Robert Arryn +2 (70)
Euron -1 (10)
Hizdahr 0 (17)
OMYL
Robert Arryn +2 (72)
Euron -1 (9)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn +2 (74)
Euron -1 (8)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn +2 (76)
Euron -1 (7)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn -1 (75)
Euron +2 (9)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn +2 (77)
Euron Greyjoy -1 (8)
Hizdahr zo Loraq 0 (17)
Robert Arryn -1 (76)
Euron +2 (10)
Hizdahr 0 (17)
Robert Arryn +2 (78)
Euron 0 (10)
Hizdahr -1 (16) - Teď dám mínus jemu. To má za ty kobylky.
Qhorin 0 (21)
Barristan Selmy +2 (24)
Robert Baratheon +1 (21)
Grešle -1 (18)
Qhorin +2 (23)
Barristan Selmy +1 (25)
Robert Baratheon 0 (21)
Grešle -1 (17)
Qhorina a Barristana mám jako jasné favority této skupiny. Qhorinovi dávám o bod víc, protože mě bavil víc jak Barristan a navíc si myslím, že bude mít těžší postup než B.
Robertovi dávám 0 za to, co se z něho stalo. I když je to kladná postava, nelíbí se mi, jak kašlal na království a svoji rodinu.
Grešle má v této konkurenci smůlu, ze těchto postav je neojtravnější. Měla jsem jí ráda, ale strašně mě štve tím, že se neustále podceňuje a nenechá se "přemluvit" Tyrionem, že je normální lidská bytost.
Qhorin 0 (23)
Barristan Selmy +1 (26)
Robert Baratheon +2 (23)
Grešle -1 (16)
Tady mám jasno, Robert a Selmy jsou osobnosti, Qhorin mě nezaujal a Grešle mě štve :-)
Qhorin 0 (23)
Barristan Selmy +1 (27)
Robert Baratheon +2 (25)
Grešle -1 (15)
Qhorin +2 (25)
Barristan Selmy +1 (28)
Robert Baratheon -1 (24)
Grešle 0 (15)
Tak tady mám opačný problém než u předchozí skupiny, mínusko si nezaslouží nikdo.
Qhorin je jeden z největších frajerů Písně. Výborný průzkumník, za věc Noční hlídky položil život. Pro mě jasná jednička v téhle skupině.
Barristan je taky frajer, určitě jeden z nejlepších rytířů své doby, jen mi trochu vadí ta jeho "přizpůsobivost", po Trojzubci se stane Robertovým rytířem, na Joffreyho se vykašle až potom, co ho propustí ze služby... Po boku Daenerys se z něj ale stala jedna z nej postav ságy (pro mě) a jeho kapitoly mě bavily.
Na Roberta zbylo mínus, i když si ho nezaslouží... Hodnotím ho až od Hry dál. V mládí byl asi výborný válečník a měl charisma, kralování už mu ale moc nejde. Nemůžu se zbavit dojmu, že jeho lhostejnost mu dopomohla k vlastní zkáze. Nebýt Jona Arryna, království by bylo asi v troskách mnohem dřív.
Grešli mám ráda hlavně proto, že Tyrionovi ukazuje, jakej je to sobeckej a povrchní parchant. :)
Qhorin +1 (26)
Barristan Selmy +2 (30)
Robert Baratheon 0 (24)
Grešle -1 (14)
Qhorin mi v paměti nijak výrazně neuvázl, ale aspoň za ten finální souboj s Jonem si plusko zaslouží.
Barristan se osvědčil jako poutavý vypravěč, je výkvětem rytířstva a dobrým (i když ne hloupým) člověkem.
Robert- dobrý válečník, děvkař, ožrala a mizerný král. Člověku by ho bylo krapet líto, kvůli tomu, jak těžce i po letech nesl ztrátu Lyanny.. dokud se neukáže, že postrádá ilusi, ne skutečnou osobu.
Grešle- nejotravnější postava Tance, disponující nekonečnou zásobou nervydrásající naivity až hlouposti. (A než zase přijde nějaký chytrák s přirovnáním k Sanse, ať si laskavě uvědomí, že Sansa je jedenácti-třináctiletá panská dcerka=nepoznala-bídu vychovávaná pomocí "písní a šití" k roli tiché, úslužné manželky. Grešle zástupkyně kočovníků=chudiny a opovrhovaných/vysmívaných trpaslíků, navíc starší, takže by si mohla sloupnout tu tlustou vrstvu růžové z očních bulv a přestat střídavě extrémně hloupě nadějně vzdychat/brečet.)