Vyhlášení výsledků 16. kola I&F fan povídek - Ice & Fire

upraveno 17. února 2019 v Povídky
imageVyhlášení výsledků 16. kola I&F fan povídek - Ice & Fire

Další kolo povídek úspěšně završeno.   1. místo: Tomas von Bielau – povídka č. 10 s celkovým počtem 30 bodů 2. místo: svoa00 – povídka č. 12 s počtem 29 bodů 3. místo: Aviv – povídka č. 2 s počtem … celý článek

Číst celý článek zde


Komentáře

  • Gratuluji vítězi, ale i všem kteří v tomto kole přispěli svými příběhy. Všechny povídky se mi moc líbily.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 17. února 2019
    Také gratuluji Shisuovi k vítězství. :-) A všem ostatním.
  • Gratuluji vítězům a také děkuji všem za čtení a za odvahu, že šli s kůží na trh.
  • Ha, to bylo tesne :) Pridavam se s gratulaci a vsem zucastnenym dekuji za bajecne cteni na zimni rana!
  • Gratuluji vítězi a děkuji všem za kvalitní počtení!
  • Gratuluju vítězi :applause:
    @Aviv Tomu říkám úspěšný debut! :-)
  • Gratulace vítězi!

    Na jednu stranu mě mrzí, že z toho nic nemám, na druhou stranu jsem ráda, že se splnila moje předpověď cynického prasete, co z toho reálně budu mít :twisted: Ale tak upřímně - pokud v dalším kole nebude jó nějaké téma, které by mě nakoplo, tak ho na 90 % vynechám, ve svém věku bych už time management měla zvládat líp ;-)
  • Taktiež Tomasovi blahoželám, je to zaslúžené víťazstvo. A všetkým zúčastneným poklona, že do toho šli, obetovali čas, energiu a kopec ďalších vecí. A ešte hlasujúcim ďakujem.
  • @Aviv Tak já taky děkuju za komentáře. Ale jak říkám, stojí to dost energie a času a mohla jsem čas využít líp. Věnovat se uklízení za peníze, třeba :D
  • Kdepak, takhle byl ten čas využit nejlíp, jak šlo. :D
  • Gratulujem víťazovi. :applause:
  • Děkuji mnohokrát všem co pro mne hlasovali :) V takové umístění jsem ani nedoufal, vážím si ho o to víc, že bylo toto kolo poměrně dost soutěžních povídek. Ještě jednou díky všem kdo moji povídku četli. Jaro se blíží :-D Valar morghulis
  • upraveno 20. února 2019
    Jenom tak náhodou - rýsují se už témata na další kolo? Já radši pomlčím, protože v obou případech, kdy jsem vybírala témata, dorazil rekordně nízký počet povídek. Pokud tam bude nějaké zajímavé téma, možná obětuju trochu času na nějako dvou, tří stránkovou povídku.

    Jinak - trochu mě překvapilo, že se lidem vlastně líbil happy end, který jsem tentokrát napsala. Zhruba v polovině povídky jsem si musela dát pauzu a rozmyslet si, jestli to fakt udělám, nebo se to povedu dál grim dark způsobem, povídka bude o něco delší a trochu světla bude jenom na začátku. No ale nakonec jsem si pro jednou řekla na..t a držela se původního plánu. Vynahradila jsem si to ve druhé povídce :D
  • svoa00 napsal(a):

    Jinak - trochu mě překvapilo, že se lidem vlastně líbil happy end, který jsem tentokrát napsala. Zhruba v polovině povídky jsem si musela dát pauzu a rozmyslet si, jestli to fakt udělám, nebo se to povedu dál grim dark způsobem, povídka bude o něco delší a trochu světla bude jenom na začátku. No ale nakonec jsem si pro jednou řekla na..t a držela se původního plánu. Vynahradila jsem si to ve druhé povídce :D

    Možná už jsme si jako čtenáři soutěžních povídek (dlouhodobě, nikoli jen v tomto kole) natolik zvykli na pochmurné konce, že jsme trochu optimismu a naděje do toho temna okolo prostě potřebovali. :idea: :-)
  • Ono to tam fakt bylo hezké, takový balsám pro duši.
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @svoa00 když se to umí, tak ani happy end není na škodu. :-) Jenom se to nesmí přehánět, takže příště hezky zase klasický dark end :twisted:
  • Ha! Já bych zopakovala, co říká hodně autorů. Udělat dobrou tragédii není těžké, udělat dobrou komedii je těžší. Napsat temnou západozemskou Ospalou díru nebylo těžké, zakončit dvě dějové linie (osobní a linii "velkého světa") optimisticky, aniž by to působilo lacině, pro mě bylo dost těžké. Víceméně jsem nakonec napsala klasický příklad tohohle:
    https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/EarnYourHappyEnding

    Nějak čím jsem starší, tím vyšší mám ambice. Takže až zase něco napíšu, tak grim dark konec fakt nebudu slíbit :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Témata pro další kolo mám. Pokusím se je v dohledné době zpracovat a zveřejnit.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.