Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
15681011109

Komentáře

  • @Aviv
    Projev Huxe opravdu připomínal Hitlera.
    Díky moc za vysvětlení, ale přijde mi pro normálního fanouška jako jsem třeba já moc komplikované. Trochu to nabourává kouzlo SW, že i nejtalentovanější jedinci musí tvrdě trénovat, aby dokázali správně využít svojí sílu.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Vize na příští film je jasná. Děj je z indicií předvídatelný jak nedávné volby prezidenta republiky. Kylo Ren je znemožněn před celým Prvním řádem, Snoke jej k sobě pozve aby jej cvičil, když však uvidí co je to za neschopu, uvědomí si že tento maňas to prostě nezvládne a buď na něj pošle pár dalších Renů, či jej zrube sám Supreme leader. Ben Solo nicméně přežije, zdrhne a začne se živit jako psanec, vyhnanec, toužící dokázat Snokovi že je to fakt jediný schopný a dá si do hlavy že zabije strejdu Luka. Snoke mezitím cvičí nového Rena, o kterém si myslí že zvládne zapříčinit rovnováhu v síle, jelikož právě toto je cílem této prastaré bytosti, vládnoucí temnou stranou. Touží naplnit proroctví a sjednotit obě strany síly v jediném forceuserovi. Luke cvičí Rei ale vyruší jej Kylo kterému se jej v obrovském záchvatu zuřivosti a emocí které vyvolají temnou stranu jak sviňa a Luka přemůže, Rei uteče. Snoke se o něm dozví a pošle Reny aby zabili bývalého kamaráda. Jo a Finn zemře na začátku dvojky, když podlehne zraněním. A nahradí jej kuba jiných negroidních bytostí, jelikož bez nich by to nebylo ono (miluji Maceho i Landa). Odpor a First order se budou dál rubat. Konec osmé epizody. Jmenovat se bude: Star Wars epizode VIII: Kylo Ren strikes back
  • @Sagart
    Ja si zase myslím že Kyla zabije už na začiatku VIII. Epizódy nejaký silnejší Ren, ktorý bude novým zaporákom a tiež tam budú ďalší "temní jediovia". Čo sa týka Finna, ten prežije a možno sa ukáže že to je príbuzný Macea Windu a stane sa z neho Jedi (predsa len keď už tam bude viac Sithov, mohlo by byť aj viac Jediov). Keď už mu dali do ruky meč, prečo ho nevycvičiť? Rey možno bude mať nejaké problémy s temnou stranou, ale nepodliahne jej a na konci epizódy bude parádny súboj medzi Jedimi a Sithmi.
  • Ajkeď si myslím, že Rey Temnote nepodľahne, veľmi rada by som videla AU, kde zahodí Svetlo von oknom a kývne na Kylovu ponuku mentorstva a bude z nich battle couple. Zrada či iná komplikácia nie je vylúčená a Kylovi by bol Reyin rozvoj osudným a asi je na čase obzrieť sa po fanfiction s takouto tématikou.
  • Djokovic napsal(a):

    @Aviv
    Projev Huxe opravdu připomínal Hitlera.
    Díky moc za vysvětlení, ale přijde mi pro normálního fanouška jako jsem třeba já moc komplikované. Trochu to nabourává kouzlo SW, že i nejtalentovanější jedinci musí tvrdě trénovat, aby dokázali správně využít svojí sílu.

    Keby len ten... Celá vizáž First order je jak vystřižená z IIWW Nemecka.
    Není zač. Jo, trochu jo. Počas sledovania v kine mi to nevadilo, potom spätne som si uvedomila, že to nie je úplne košér. Ale ešte stále možno dúfať, že zvyšné dva filmy veci trochu vybrúsia.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    reek napsal(a):

    @Sagart
    Ja si zase myslím že Kyla zabije už na začiatku VIII. Epizódy nejaký silnejší Ren, ktorý bude novým zaporákom a tiež tam budú ďalší "temní jediovia". Čo sa týka Finna, ten prežije a možno sa ukáže že to je príbuzný Macea Windu a stane sa z neho Jedi (predsa len keď už tam bude viac Sithov, mohlo by byť aj viac Jediov). Keď už mu dali do ruky meč, prečo ho nevycvičiť? Rey možno bude mať nejaké problémy s temnou stranou, ale nepodliahne jej a na konci epizódy bude parádny súboj medzi Jedimi a Sithmi.

    Proč všichni chcete Kyla mrtvýho. Kdyby zkapal hned na začátku, nebylo by to pro děj důležité, jelikož jako syn Hana Sola musí mít větší prostor. Jeho smrt by působila zcela stejně, kdyby to byl nějaký anonymní shit (tedy sith). Snoke v něm vidí někoho kdo by dokázal zvládnout obě strany síly a bylo by best kdyby to byl potomek "vyvoleného" jenž by proroctví naplnil, tím že by již nebyli žádní forceuseři!

  • upraveno 10. ledna 2016
    @Djokovic
    ale přijde mi pro normálního fanouška jako jsem třeba já moc komplikované. Trochu to nabourává kouzlo SW, že i nejtalentovanější jedinci musí tvrdě trénovat, aby dokázali správně využít svojí sílu.
    Tak k tomu bych dodal že máme 1/3 skládačky. Vesnici jsem pochopil stejně jako Aviv, resp. že děda tam byl s mapou proto, že tam byla i Rey (možná jí měl tu mapu dát, až uzraje čas), ale jak už to tak bývá, Síla a náhoda byly rychlejší. Nevěřím sice tomu že by prodělala rozsáhlejší výcvik, když jí na Jakku dle flashbacku dali jako malou holku, ale nějaký pull-push a meditaci mohla zvládat. To že jí vymazali paměť mě napadlo taky, ostatně Darth Revan, chudák, by mohl vyprávět :twisted: Navíc to že uměla s lightsaberem.. to není úplně se silou spojená disciplína. s tou holí se na Jakku uměla ohánět zrovna tak. Když chudák Ben viděl, jak si "zameditovala" a nabrala sílu ze Síly, tak ho to opět rozhodilo, což bylo poté, co byl napůl nalomený vrátit se ke světlu a po zabití vlastního otce docela věrohodné. Ale uvidíme co nás čeká, když chce Snoke posunout Kylův výcvik na další level.

    Možná je s námi manipulováno a s našimi hrdiny, možná byl záměrně Ben cvičen k drobným nedokonalostem a labilitě a možná Snoke (nebo třeba i někdo nad ním) manipuluje s figurkami na šachovnici, stejně obratně, jako Palpatine manipuloval Anakinem, Padmé, celým senátem a republikou, přes obchodní federaci a separatisty..
  • Jinak asi se začínám přiklánět na SW stranu čím dál víc.. Teď jsem četl nějakou kritiku na postavy. Že Phasma tam byla párkrát a že nemusela být ani na plakátech po tom prd co tam odvedla, poté to stejné s Poem nebo Huxem.. Že to byly plochý postavy, o kterých nic nevíme..

    Ale ono to tak bylo v každých SW. Co jsme věděli kdy z filmů o Bobbu Fettovi, o generálu Tarkinovi nebo Wedg(i/y) Antillesovi - NIC a stejně se z nich staly kultovní postavy, které už prostě k SW patří. Původní trilogie se vedlejším postavám věnovala snad ještě míň, resp. vůbec. (žejo generále Akbare).
    A zrovna Poe je sympaťák, měl tam pár obratů, pár jokeů.. Co víc si přát u SW..
  • Jo, klidně, ale jaké by bylo využití té nestability? To jakože "Anakin fungoval, protože byl jak spletenec rozzuřených koček, tak jeho vnuka dovedeme do stejného stavu a uvidíme co se bude dít"?
    Taky jsem doufala pro víc Phasmy, ale veď sa môže z tých odpadkov zachrániť (nebola by prvá) a ešte niečo ukázať v ďalších dieloch.
  • upraveno 10. ledna 2016
    @Aviv Phasma prý bude i příště. No Snoke mohl mít Bena (říkám mu úmyslně jménem, protože věřím že se vrátí ke světlu :) ) jenom na rozpohybování událostí. Může mu být ukradené jestli zemře nebo přežije. Stejně jako měl Imperátor Maula (nepředpokládám že s ním počítal až do úplného konce). Prostě pěšák.
  • Hmmm... Nezdá sa mi, ale vylúčené to nie je.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @sfik
    sfik napsal(a):

    @Aviv Phasma prý bude i příště. No Snoke mohl mít Bena (říkám mu úmyslně jménem, protože věřím že se vrátí ke světlu :) ) jenom na rozpohybování událostí. Může mu být ukradené jestli zemře nebo přežije. Stejně jako měl Imperátor Maula (nepředpokládám že s ním počítal až do úplného konce). Prostě pěšák.

    Toho by to ale mohl být jakykoli random sith a ne příbuzný největších forceuserů v historii vzdálené galaxie, Ben musí mít větší úlohu
  • @Sagart treba dedil talent na silu vic po tatkovi
  • A preto dokáže zmraziť výstrel vo vzduchu a popritom sa vykecávať so zajatcom a Snokeovi na ňom tak záleží, že pošle Huxa, aby ho pekne krásne našiel a priviedol k nemu k dokončeniu výcviku, hoci má každý naspěch, aby se zachránil, než se z Death star III stane klasická vodíkovohéliová hviezda.
  • @Sagart když ho Snoke odkopne, tak se to nevylučuje s větší úlohou v ději ;-)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Dreamer Přesně tak zabitím Kylo Rena se může představit nová postava :twisted:
  • @Tyrion Lannister kdepak Kylo se nakonec ožení s Rey, svojí sestřenicí, a budou mít spolu spoustu ehm silově nevyhraněných dětí, ideální materiál na dalších sto epizod :-#
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • Except you do not have anything to say about it. ;-) :D
  • AvivAviv
    upraveno 12. ledna 2016
    Tyrion Lannister napsal(a):

    @Dreamer Přesně tak zabitím Kylo Rena se může představit nová postava :twisted:

    Ono zabitím Rey, či Snokea by sa tiež mohla predstaviť nová postava a pochybujem, že niečo také môžme čakať, lebo sú to proste príliš dôležití hráči, príliš dôležité vlákna deja. Kylo nás hneď tak zaraz neopustí a ani by som to nechcela. Ostatne nová postava sa môže predstaviť aj bez toho, aby Kylo opustil scénu.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Aviv I am not alone, Taneller Tivan and Glum are with me :-P
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 11. ledna 2016
    @Aviv .
    Aviv napsal(a):

    Tyrion Lannister napsal(a):

    @Dreamer Přesně tak zabitím Kylo Rena se může představit nová postava :twisted:

    Ono zabitím Rey, či Snokea by sa tiež mohla predstaviť nová postava a pochybujem, že niečo také môžme čakať, lebo sú to proste príliš dôležitý hráči, príliš dôležité vlákna deja. Kylo nás hneď tak zaraz neopustí a ani by som to nechcela. Ostatne nová postava sa môže predstaviť aj bez toho, aby Kylo opustil scénu.
    We shall see...
  • ...and hear and gasp in sheer astonishment. Force save us!
  • AvivAviv
    upraveno 11. ledna 2016
    Tyrion Lannister napsal(a):

    @Aviv I am not alone, Taneller Tivan and Glum are with me :-P

    Pleas tell me why is it so, that I can't find any significant character or at least character I would know that Driver played, wich could be with me... :-(
  • Tak s křížkem po funuse, ale viděla jsem. Asi nemá cenu se extra rozepisovat o tom, co jste už určitě probrali, jenom řeknu, že se působí, že se docela dost střihalo. Něco víc třeba mohli říct o Prvním řádu a jak je to po tak dlouhé době s Republikou.

    Jinak ke Kylo Renovi. Křížila jsem palce, aby neudělali stejnu chybu jako s Darth Maulem a Kylo Rena si nezabili. A udělali naštěstí správné rozhodnutí. Očekávám, že až se setká s Lukem, tak ten mu řekne něco ve stylu "Můj otec se nakonec obětoval... bitch". No a Kylo Ren nakonec taky udělá něco pro světlou stranu síly.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Nicméně, začínám tušit další zajímavé klišé v osmičce.
    Před chvílí jsem četl že kapitánka Phasma bude mít v dalších dílech důležitou roli. Ačkoliv si to nepřeji, nyní už vidím jak zápasí s Lukeho dcerou Rei, porazí ji a chudinka Rei uslyší od Phasmy odhalující slova: "I am your mother!"
    :D :D :D :D :D
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Sagart a potom sa Phasma stretne s Leilou ...
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Edem napsal(a):

    @Sagart a potom sa Phasma stretne s Leilou ...

    :D :D :D :D :D A začnou jako správný ženský drbat která z nich má (měla) lepšího manžela a Snoke si začne chválit že je nezadaný :D :D :D :D :D :D

  • Tak Leilu bych raději ponechal ve Futuramě :D jednooká mutantka z New New Yorku do SW nepasuje :)
  • AvivAviv
    upraveno 13. ledna 2016
    Náhodou by mohla fungovať ako zmutovaná vezia Darth Talone. "Copík" aj oko v jednotnom čísle a svetlejší tón pleti a ideš. :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.