Když byla Týna malá, myslela si, že Týnský chrám je její. Později sice zjistila, že se jmenuje Kostel matky Boží před týnem a týn bylo skutečně dřevěné opevnění, ale osobní vztah k této sakrální stavbě v ní zůstal a vždycky, když ho vidí, v duchu ho pozdraví. (jako holčička ho zdravila nahlas a dělala mu malá, ale ukázalo se, že dospělý člověk si to nemůže dovolit, neb ho pak nepovažují za Janu z Arcu, ale za schizofrenika...) :-)
Zajímavé to je :-) Ale v tom případě...jak se bude děj vyvíjet dál? spojení bílé a červené má být Sansa a Tyrion ? :-) Nebo se nejdřív vystřídají dvě královny - krvavá Cersei a panenská Daenerys jen aby pak nastoupil na trůn někdo s prababičkou a matkou ze Severu, kterou daenerys popraví ? Hm Syn zrzky? Takže opět potomek Sansy a Tyriona ? :-))
Ad to téma, že Karlík žádnou neznal: No, tak ono je známo, že část obce Karlštejn se jmenuje Budňany... zlé jazyky tvrdí, že v těch místech král při lovu narazil na párek v nejlepším a poddanému uvolil nevstávat a nevzdávat mu holt slovy "Buď na ní." Ale to by jeden nepřeložil.
Komentáře
Tady máš tvrzí hromadu: http://www.google.cz/search?q=tvrz&hl=cs&client=firefox-a&hs=XEk&sa=X&rls=org.mozilla:cs:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=DeTVT6bSEvH04QS_-oyyAw&ved=0CG8QsAQ&biw=1173&bih=624
No, tak ono je známo, že část obce Karlštejn se jmenuje Budňany... zlé jazyky tvrdí, že v těch místech král při lovu narazil na párek v nejlepším a poddanému uvolil nevstávat a nevzdávat mu holt slovy "Buď na ní." Ale to by jeden nepřeložil.