Fan tapety na plochu

«13456711

Komentáře

  • upraveno 1. února 2012
    Smekám. Pán grafik!
  • upraveno 1. února 2012
    Potřebuji něco světlého, tak vyhrávají Starkové. Vzhledem k tomu, že to jsou pesimisti jako já (pořád vyhlížejí zimu), budou se ke mně hodit. :-)
  • upraveno 1. února 2012
    Moc krásná práce :) Martellové už jsou na ploše. Jen bych poprosil o odebrání písmene R ve slově UNBROWED (UNBOWED)
  • upraveno 1. února 2012
    Je to moc pěkné
  • upraveno 1. února 2012
    Naozaj krásne, ďakujem. Na plochu som si dala Tullyov (kvôli slovám), časom asi budem obmieňať.
  • upraveno 1. února 2012
    Co se mi nejvíc líbí:
    1. Greyjoy
    2. Baratheon
    3. Mormont
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. února 2012
    Verdenth napsal(a):

    Moc krásná práce :) Martellové už jsou na ploše. Jen bych poprosil o odebrání písmene R ve slově UNBROWED (UNBOWED)

    Nojo, chybka mi tam vklouzla a vůbec jsem si ji nevšiml. Opravím

    Ještě jsem si všiml, že oficiální moto Karstarků je "The Sun of Winter" a já jsem vypustil to "The". Tak se chci zeptat nějakého experta na angličtinu, jestli to nevadí. Jestli to třeba nemění význam věty ze "Slunce zimy" na "Syn zimy" nebo tak něco.
  • upraveno 1. února 2012
    Děkuju moc, úžasný :) už se těším, až se mi to bude pěkně střídat na monitoru.
  • upraveno 1. února 2012
    Skvělá práce, konečně může můj monitor oficiálně kopat za Starky. Chtělo by to taky něco s Noční hlídkou, i když si nevybavuji jaký je jejich znak, mohla by tam být taky třeba část slov přísahy.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 1. února 2012
    Montezuma3 napsal(a):


    Ještě jsem si všiml, že oficiální moto Karstarků je "The Sun of Winter" a já jsem vypustil to "The". Tak se chci zeptat nějakého experta na angličtinu, jestli to nevadí. Jestli to třeba nemění význam věty ze "Slunce zimy" na "Syn zimy" nebo tak něco.

    To "the" bych rozhodně přidal, protože to má trošku jiný význam (když to hodně volně přeložím, tak něco jako "Karstark, ti co jsou sluncem zimy").

    btw. skvělá práce, líbí se mi to víc než wallpapery od HBO ;).
  • upraveno 1. února 2012
    Práve naopak, je to heslo, ktoré sa so slovom "Karstark" v jednej vete nepoužíva, ergo - význam sa nemení.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. února 2012
    paul-cz má pravdu. S The je význam slov "oni jsou sluncem zimy", jako Oni, Karstarkové. Macejko to obávám se nepochopil, jak to bylo míněno.
  • upraveno 1. února 2012
    Tady je tip na trochu odlehčenějčenější styl:

    http://www.604republic.com/design/i_love_wf_winterfell

    I love... the Twins! :D
  • upraveno 1. února 2012
    Nádhera!!!
  • upraveno 1. února 2012
    Baratheon mi už zdobí plochu :))
  • upraveno 2. února 2012
    ešte raz dík. pridávam tullyho a karstarka do zbierky. je mi ľúto mať iba jeden, tak som to šupol do foldra, nech sa to každých 5 min mení. občas to hodí pekne kontextovú záležitosť, ako keď nahnevane búcham telefónom o stôl a na pc skočí hear me roar! :)
  • upraveno 2. února 2012
    tully, targarien, greyjoy ty sou nejlepší
  • upraveno 3. února 2012
    tully je gay (bez urážky)
  • upraveno 3. února 2012
    Skvělý :-)

    Je to tak dobrý, že jsem si z toho nakonec taky udělal koláž pro plochu a spořič - jen škoda, že na Macu plochu cca 95 % pracovního času vůbec nevidim...
  • upraveno 3. února 2012
    Gratulujem Montezumovi :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 3. února 2012
    Amanita napsal(a):
    Paráda. To zvedne náladu :-) Asi se rovnou vrhnu na další wallpaper.
  • upraveno 3. února 2012
    Taky gratuluju a děkuju za opravu Martellů na G+. Ještě by to chtělo opravit ty Karstarky pls :)
    Na koho se chystáš dál? Já bych byl velice vděčnej za zbytek severu, takže Umbery, Boltony a Manderlye. Jen si nejsem jistej, že všichni z nich mají svá slova...
    Btw podle mě se ti nejvíc povedly walpapery Baratheonů a Targaryenů.
  • upraveno 3. února 2012
    Ako to z toho Google+ vlastne stiahnem?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 3. února 2012
    Když si zobrazíš konkrétní obrázek, tak dole pod ním (ještě pod názvem alba) je odkaz možnosti - po kliknutí se rozbalí nabídka a je tam volba stáhnout plnou velikost.
  • upraveno 3. února 2012
    Vďaka, Nevada :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 3. února 2012
    Tak další tři na G+
    ZoiD napsal(a):

    Na koho se chystáš dál? Já bych byl velice vděčnej za zbytek severu, takže Umbery, Boltony a Manderlye. Jen si nejsem jistej, že všichni z nich mají svá slova...

    Bohužel Manderly a Umber nemají svá slova :-/ Ale Manderlye bych docela rád udělal. Zatím je ale neplánuji.
  • upraveno 3. února 2012
    Montezuma: Nemyslel si na Stannisovo plamenné srdce? Slová Baratheonov by zostali.
  • upraveno 3. února 2012
    Montezuma3 napsal(a):

    Tak další tři na G+

    Opäť vydarené. Neuvažoval si nad tým, že by si slová Rolls Royceov napísal v runách?
  • upraveno 5. února 2012
    S G+ nejsem úplně kamarád, jak ho donutím, aby mi vydal svoje poklady v plném rozlišení? Jsou úžasné.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.