Fan tapety na plochu

2456711

Komentáře

  • upraveno 5. února 2012
    Když si zobrazíš konkrétní obrázek, tak dole pod ním (ještě pod názvem alba) je odkaz možnosti - po kliknutí se rozbalí nabídka a je tam volba stáhnout plnou velikost.
  • upraveno 5. února 2012
    Jop. Tiše jsem se zastyděla, nahlas děkuji =)
  • upraveno 5. února 2012
    ;-)
  • upraveno 7. února 2012
    Montezuma3: díky za opravu Karstarků. Chystáš něco dalšího? nějak se tvý práce nemůžu nabažit :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. února 2012
    Teď na to bohužel nemám moc čas. Ale určitě ještě nějaké rody budou.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. února 2012
  • upraveno 22. února 2012
    Montezuma3 napsal(a):

    Tak co, nevypadá to moc jako holub?

    Nevypadá. Holub má jinou hlavičku, jinak střižená křídla a myslím, že i ocas.
  • upraveno 23. února 2012
    trochu to vyzerá ako holub :( asi kôli farbe
  • upraveno 23. února 2012
    Moc hezké. Holuba v tom nevidím, i tvar křídel mi přijde jako biologovi OK.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. února 2012
    Holuba mi to trochu připomíná, asi nejvíc kvůli hlavě. Protáhnout krk a udělat delší zobák, pokud to jde a bude to další paráda :)
  • upraveno 23. února 2012
    Holub má dlouhej krk. A když se na to podívá ve větším,tak je vidět, že velikost zobáku zhruba odpovídá úhlu, ve kterém je (není to čistý profil).
    Sokol
    Sokol2
    Sokol3
    Sokol4
    Holub
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. února 2012
    OK upravil jsem, a teď už snad vypadá jako sokol.
    Dva nové wallpapery najdete na G+ ;-)
  • upraveno 23. února 2012
    Nebylo by lepší použít u noční hlídky motiv meče? Když jsou tam jejich slova "meč v temnotách"?
  • upraveno 23. února 2012
    Smekám, opravdu pěkné :) Grayjoy už je na ploše.
  • upraveno 23. února 2012
    Velice pěkné, jen tu noční hlídku jsem si musel přisvětlit, jelikož na ní byla jen tma a par světýlek, ze kterejch se vyklubalo oko a pár drápů :)
    Osobně bych tu vránu nebo havrana nebo co to je (ne že by to bylo nějak zle nakresleny, to já jen nepoznám kosa od vlaštovky...) vynechal a doprostřed toho lesa dal háj čarostromů nebo tak něco.
  • upraveno 23. února 2012
    Vrána je parádní. Podle mne se hodí- když už mají meč, za který se považují ve slovech, tak ať je zbytek z jiného úhlu pohledu. Arryn je fajn, ale Lysa s malým Robertem mi k tomuhle rodu vypěstovali takovou averzi, že jej všude ignoruju.
    edit: Kašlu na ně, stejně si toho modrýho ptáka stáhnu.
  • upraveno 23. února 2012
    O jakém wallpaperu Noční hlídky tu je řeč?? Moc sociálním sítím nefandím a tady ho nevidím...:(
  • upraveno 23. února 2012
    P3ZI napsal(a):

    O jakém wallpaperu Noční hlídky tu je řeč?? Moc sociálním sítím nefandím a tady ho nevidím...:(

    Dá se to nají pod odkazem nahoře. Proklikáš se tam bez nějakého přihlašování apod.
  • upraveno 26. února 2012
  • upraveno 8. března 2012
    Čo poviete na toto ? :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. března 2012
    Mrcel17: Obávám se, že všech 6 už znovu nepřijde :(
  • upraveno 8. března 2012
    Mrcel17 napsal(a):

    Čo poviete na toto ? :)

    Pěkné. I když pravdivostí výroku bych si nebyla jistá. Takový příchod Lady nebo Šedého větra by mohl být dost neestetický. :D
  • upraveno 8. března 2012
    Krisa: ale bolo by celkom pekné keby sa stretli ( aspoň tí čo žijú ).Ale na to možem rovno zabudnúť :(
  • upraveno 8. března 2012
    BTW: Schválně jestli je od sebe někdo rozeznáte, kromě Ducha a Chundeláče teda...
  • upraveno 8. března 2012
    Miss Utahraptor napsal(a):


    Pěkné. I když pravdivostí výroku bych si nebyla jistá. Takový příchod Lady nebo Šedého větra by mohl být dost neestetický. :D

    tak to by vážne nebolo pekné :D, ale Jojen povedal že vlci sa vrátia, tak sa vrátia ! :D
  • upraveno 8. března 2012
    Mrcel17 napsal(a):

    Miss Utahraptor napsal(a):


    Pěkné. I když pravdivostí výroku bych si nebyla jistá. Takový příchod Lady nebo Šedého větra by mohl být dost neestetický. :D

    tak to by vážne nebolo pekné :D, ale Jojen povedal že vlci sa vrátia, tak sa vrátia ! :D
    Jojen taky říkal, že Ramsay zabije Brana a Rickona . A dopadlo to vlastně podle jeho snů, ale jinak. Jak znám George, tak se na trosky Zimohradu vrátěj vlci - ti opravdoví.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. března 2012
    Mrcel17: Já bych taky chtěla, aby se všechna Starčata (+1 Snow) zase setkala a žila spolu šťastně až do smrti :)
  • upraveno 8. března 2012
    Krisa napsal(a):

    Mrcel17: Já bych taky chtěla, aby se všechna Starčata (+1 Snow) zase setkala a žila spolu šťastně až do smrti :)

    do smrti-tj. dokud by ta mrtvá nesežrala ta živá? (MÓÓÓZKÝÝÝ!!! ;)
  • upraveno 8. března 2012
    Miss Utahraptor: Ale no tak, to bylo jak pubertální výkřiky u hororu.
  • upraveno 8. března 2012
    Krisa: "spolu až do smrti" mám pocit že tá smrť by prišla veľmi rýchlo :)
    svoa00: Jojen si doma v bažinách pestuje nijaké rastlinky a snívajú sa mu takéto sny :D ( to bolo trošku mimo tému) ale asi máš pravdu o tých vlkoch..
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.