Trailer k 2. řadě Game of Thrones

upraveno 28. března 2012 v 2. řada
Trailer se jmenuje Stín a rámuje ho Varysovo vyprávění hádanky.



Popis scén v teaseru od Montezuma3:

- Pálení sedmi. V pozadí světla Dračího kamene. (to bude jistě prolog)
- Stannis míjí Melisandru
- Kadič zlata sedí na židličce
- Varys vypráví
- Ohař
0:10
- Malíček ve stanu a kudla (Renlyho stan)
- Cat ve...

Číst celý článek zde
123457»

Komentáře

  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 3. února 2012
    To doufám. Hlavně aby mi nezavřeli uloz.to já vím jak všichni opovrhujou ščeským dabingem však já taky ale někdy prostě nemám náladu na čtení titulků a věci s CZ dabingem nejdou jinde moc dobře sehnat :( JInak co myslíte vyplatí se s02 stahovat v 720p? a jaký je vlatně rozdíl mezi obyčejnou 720p verzí a web-dll verzí?
  • upraveno 3. února 2012
    Zjednodušeně řečeno, rozdíl je v rozlišení obrazu. A jestli se to vyplatí nebo ne, to záleží na čem si to pouštíš (tj. velikost a rozlišení tvého monitoru / TV).
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 3. února 2012
    Velikost obrovská :) (jedná se o 4:3 monitor z 90. let minulého století který má sice dobrou úhlopříčku ale jinak obraz už bohužel nic moc) a rozlišení 1080x768
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 3. února 2012
    To moc smysl nemá, zvlášť když máš nastavené takové rozlišení. Na druhou stranu, já jsem si stahoval první serii v HD a pouštěl na svém notebooku (14", rozlišení 1366x768).

    ACTA nemá s událostmi poslední doby (okolo megauploadu a dalších file hosting serveru) příliš společného.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 3. února 2012
    paul-cz: Nemá, ale myslím si, že až utichne humbuk kolem megauploadu apod., (postupně) utichne i u ACTA - nebo naopak.
  • upraveno 3. února 2012
    Hlavně aby neuzákonili, že stahovaní bude v ČR trestné. Prozatím to vypadá, že OSA je spokojena s "výpalným", a tak nebude tlačit na pilu.
  • upraveno 3. února 2012
    Hmmm, tak trailer na 2.sérii nám trhá rekordy:

    Game of Thrones‘ “Shadow” trailer, released on Sunday night, has broken HBO’s records for online viewing. EW reports that that the trailer has been viewed “3.5 million times on YouTube, a record for any piece of online HBO promotional content in such a brief period of time.” At the moment, the Shadows trailer’s view count is well over 3.65 million on Youtube.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 3. února 2012
    Ben Nevis: To by mě nezavřeli, ale rovnou zastřelili :D
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 3. února 2012
    Krisa: jo s tím, že ten humbuk utichne souhlasím -- kolem megauploadu už utichá, ale ACTA je mnohem radikálnější a je třeba ji řešit.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 3. února 2012
    paul-cz: Jo, s tím souhlasím, A myslím si, že nakonec neprojde, páč ji nepodepíšou všechny státy EU. Celkem v to i doufám. A už jsme zase totálně off topic :)))
  • upraveno 13. února 2012
    Tohle už tu bylo?
    Game Of Thrones: Season 2 "Cold Winds" Teaser.

  • upraveno 13. února 2012
    myslíš v tejto diskusii? alebo na tomto fóre? alebo celkovo?
  • upraveno 13. února 2012
    Stačí mi jo nebo ne. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. února 2012
    Da, si, oui und jawohl.
  • upraveno 13. února 2012
    Stačila mi i cholera jasna. :-)
    Opakování budiž matkou moudrosti.
  • upraveno 13. února 2012
    heavy_head napsal(a):

    Stačí mi jo nebo ne. :-)

    neviem, áno, určite.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. února 2012
    Říká se "tak asi určitě".
  • upraveno 13. února 2012
    pozor, to boli tri odpovede, na tri otázky. ty máš asi na mysli "rozhodné možno" a podobné skvosty :)

    jeden z predošlých šéfov v mojej práci - brazílčan - bol povestný, že keď sa ho opýtali na názor, že či je to ok - ako kreatívneho riaditeľa - tak odvetil: Mejby, ... but i dont know....
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. února 2012
    "tak asi určitě" je přece univerzální odpověď na jakékoliv otázky v jakémkoliv množství!

    Brazilec taky dobrý, to si zapamatuju pro svého šéfa :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.