Trailer k 2. řadě Game of Thrones

upraveno 28. března 2012 v 2. řada
Trailer se jmenuje Stín a rámuje ho Varysovo vyprávění hádanky.



Popis scén v teaseru od Montezuma3:

- Pálení sedmi. V pozadí světla Dračího kamene. (to bude jistě prolog)
- Stannis míjí Melisandru
- Kadič zlata sedí na židličce
- Varys vypráví
- Ohař
0:10
- Malíček ve stanu a kudla (Renlyho stan)
- Cat ve...

Číst celý článek zde
«134567

Komentáře

  • upraveno 29. ledna 2012
    Jelikož je mi jasný, že mě někdo předběhnete, vytvářím rovnou prostor pro odkazy na trailer a diskuzi k němu.

    Tak povidejte, na co se těšíte nejvíc? Co/koho by nám měli ukázat?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. ledna 2012
    Já bych chtěla vidět zlovlky a draky.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. ledna 2012
    Čekám, že první trailer bude spíš o náznacích s trochou Stannise :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. ledna 2012
    Já si taky myslím, že tam nic nebude, ale vlčky i dráčky bych chtěla :)
  • upraveno 29. ledna 2012
    podla teaseru to vyzera ze Stanis a Renly budu motor dvojky. mozno o tom bude aj trajler
  • upraveno 29. ledna 2012
    Náznaky nech si strčia. O tých bol teaser. Ja chcem epiku.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 30. ledna 2012
    trailer na YT: http://www.youtube.com/watch?v=rOzXsqoJhtE

    Varys si to vzal celé na starost. Vypráví nám známou hádanku: "Král, kněz a obchodník". Hudebně super. Atmosféra ujde. Epický nářez nikde. Zlovlci, draci, Renly a Tyrellové také nikde. Je to zaměřeno spíše na postavy známé už z první série. Ale pěkné to je, to jo. :-)

    Sansa už dostává sodu. Joff si hraje na krále. Řežba v ulicích a na hradbách (Ohař tam někoho trestá), Theon se sprchuje. Dany vládne. Spousty tajemných pohledů. A pozor, Cat vyhrožuje Malíčkovy, že mu rozpáře bundu?

    Edit: Tak ne, beru zpět, Renly tam je, a někdo se před ním svléká. Že by Margaery?
  • upraveno 30. ledna 2012
    Spíš Loras, ne? :-)
    "Thumbs up if you wanna snap Joffrey's scrawny neck every time his *&$(%*(^*#$'s face come on."
  • upraveno 30. ledna 2012
    první záběr je co? Černovoda (imho) nebo Dračí kámen?

    a jsem trochu zmatený, že je označen jako Teaser - chybka toho kdo ukládal?

    jinak docela fajn, ale mel bych pár výhrad...

    ta Catelyn a Malíček - WTF?
  • upraveno 30. ledna 2012
    knedle: Ono to JE teaser. Síce konečne našľapaný, ale stále len teaser.
  • upraveno 30. ledna 2012
    "When you call someone a fag you dont call them gay. Youre calling them a joffrey, which should be self explanatory"
    " :D
  • upraveno 30. ledna 2012
    Takže ubožátko Sansa přece jenom bude drsně mlácená. Bože, připomněli mi, jak tu malou blonďatou svini nesnáším... Jinak atmosféra super, na Stannise si musím zvyknout a Dinklage je znova boží. Škoda, že Catelyn při tom "Tos mě teda pěkně nasral" někdo vyruší, ale co bysme bez Malíčka dělali... eh.
  • upraveno 30. ledna 2012
    Macejko napsal(a):

    knedle: Ono to JE teaser. Síce konečne našľapaný, ale stále len teaser.

    jsem zklamaný, že nám lžou ;) lákali, že bude na trailer :/ (ale jo, krom divného začátku fajn)
  • upraveno 30. ledna 2012
    knedle: Američania slovo "teaser" takmer nepoužívajú. U nich je každý 5-sekundový glimpse "trailerom".
  • upraveno 30. ledna 2012
    Mám rád dámy s vybranou mluvou. Připomínají mi, že něžné pohlaví je třeba hýčkat.

    "Dany... I wrote a poem for you.
    Roses are tits,
    Violets are tits,
    Your fashion is tits.
    Tits."


    Výstižné, ne? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. ledna 2012
    Bože, připomněli mi, jak tu malou blonďatou svini nesnáším...
    Že jsem tak smělý, jaké máš vlasy?

    JInak atmosféra teaser traileru je výborná.
  • upraveno 30. ledna 2012
    minuta už snad není teaser, tohle mi přišlo výrazně trailerovité, má to téma, je to uzavřený, spousta záběrů...
  • upraveno 30. ledna 2012
    Nějak nechápu rozdíl mezi Trailerem a Teaserem.. Zdá se mi to naprosto stejný :-D Prostě ukázka s filmu či seriálu...
  • upraveno 30. ledna 2012
    Atmosféra toho traileru mi nepřipadá ani super ani boží.
    Spíš blbá nebo navedená. Ještě váhám.
  • upraveno 30. ledna 2012
    A s tím já souhlasím, ten trailer mě vůbec nenadchnul, potěšil to jo. Ale nějaký wow efekt se nedostavil. Snad se jen nechtěj vystřílet brzo :-)
  • upraveno 30. ledna 2012
    flanker.27: Tmavě rudou :P Fakt.

    heavy_head: Myslím, že tvoje očekávání byla trochu moc vysoko. U mě to splnilo zhruba to, co jsem čekala.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. ledna 2012
    svoa00: A oheň máš ráda?
  • upraveno 30. ledna 2012
    páči sa mi to. páči sa mi, že apríl je stále bližšie. a páči sa mi, že vrátili do hry môj obľúbený obraz z prvej knihy - malý Tyrion vrhá obrovský tieň na Zimohrad.
  • upraveno 30. ledna 2012
    Amaroun napsal(a):

    Nějak nechápu rozdíl mezi Trailerem a Teaserem.. Zdá se mi to naprosto stejný :-D Prostě ukázka s filmu či seriálu...

    ono se to rozlišuje docela blbě, přesná pravidla (asi) neexistují + každej označení používá dle libovůle, takže se to i plete

    - trailer - nejdelší co do času, přímo ukázky z filmu/seriálu, lze z něj odhadnout i části děje
    - teaser - je krátký, respektive kratší než trailer - když nemá ani jeden záběr z filmu/seriálu je to typický znak (vzpomínáč na teaser Raven z S01?), ovšem někdy bývá zaměřen na určité téma i se záběry z díla, často také bývá poskládán z "screenshotů" či velmi krátkých záběrů

    - tohle bych IMHO označil za teaser trailer (což je také jeden z používaných formátů) - minutová délka, ze začátku spíše "fotograficky", zaměřeno na téma (hádanka Varise), ale né moc informací z děje....
  • upraveno 30. ledna 2012
    tieň - je stín Musel jsem si to hodit do překladače :-D
  • upraveno 30. ledna 2012
    Když už je o tom řeč, IMHO je to teaser. Trailery obvykle trvaj aspoň dvě minuty. Navíc tady snad žádnej záběr netrvá dýl než dvě vteřiny.

    flanker.27: Jo, mám i grif na ruční hašení svíčky. A slabost pro rubíny :D Smůla je, že Mel bych spíš zakroutila krkem, zvlášť po Tanci.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 30. ledna 2012
    A mně se to líbí. Vlčci ani dráčci nebyli, ale to jsem ani nečekala (jen si to moc přála). A ta hudba!, tu bych si vydržela pouštět hodně dlouho dokola.
  • upraveno 30. ledna 2012
    Amaroun: Styď se...
    Teaser se mi líbil. Chtěl bych samozřejmě vidět víc s delšími záběry, ale mělo to atmosféru.
    Lannisterové jsou opravdu dobře vybraní. Jen z těch krátkých záběrů je vidět, jak úžasně ten blonďáček (zapomněl jsem jméno) hraje uchylného Joffreyho. Je stejně dobrej jako Lloyd a ten byl excelentní.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 30. ledna 2012
    Zajímalo by mě, jestli ten záběr Catelyn/Malíček je jen složený ze dvou samostatných scén, nebo se opravdu potkají. Tipuju to první, ale pokud ne, tak že by se potkali při vyjednávání v Renlyho táboře?
  • upraveno 30. ledna 2012
    Souhlas s Krisou. Hudba nečekaně atmosférická.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.