Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1551552553554555557»

Komentáře

• KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @svoa00 Je úplně jedno, že to neudělali přímo Turci, když se radují, že eliminace Hevrin Chalfové je úspěchem operace.
    Na tvůj minulý odkaz jsem nereagovala, protože mě směrem k Erdoganovi nenapadlo nic slušného, co bych sem mohla napsat, tohle mi to jen potvrzuje.
  • @Krisa Já na jednu stranu Erdogana chápu. V Turecku je tři a půl milionu uprchlíků a "uprchlíků" a hodně je to stojí. Západní země by měly finančně pomoct s tím zajistit těm potřebným v Turecku na přechodnou dobu bezpečné životní podmínky. Ale nic víc. (Mimochodem na severu několikamilionového Jordánska mají nějaký milion Syřanů a další uprchlíky z Palestiny a přestože je to dost stojí, nevydírají nikoho - počítá se prý s tím, že účet za hostování se Sýriii nakonec napálkuje v ropě) Pokud si chce Erdogan vyřizovat účty s Kurdy, tak je amorální ohánět se uprchlými Syřany. A pokud už řešíme politickou zodpovědnost západních zemí za situaci na Blízkém východě, tak Turecko samo v tom taky není nevinně.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Máš rád Turky? Máš rád ty pohanský psy?
  • @svoa00 Fascinuje mě, že si někdo z celé té bandy myslí, že celosvětová zpráva o znásilnění, zostuzení a zavraždění veřejně známé osobnosti - ženy, ještě podložené videodůkazem, které sami zveřejnili, bude pro ně skvělé PR. Jako povstalce chápu, tam asi moc inteligentů není, ale že na to skočil někdo z Tureckých představitelů, to už musí být dobrá deziluze.
  • upraveno 16. října
    Někteří militanti byli schopni streamovat záběry ze svých "skrytých" postavení, kde se chlubili úspěšnými zásahy vládní bojové techniky, načež je v rozmezí desítek minut zlikvidovalo ruské letectvo. Potřeba předvádět se za každou cenu kolikrát překonává i pud sebezáchovy.

Turci dodávají zpravodajské informace, NSA za ně dělá špinavou práci, a zbytek světa může tak maximálně protestovat z bezpečí svých kanclů. Kurdové mimochodem dělali ve spolupráci s USA a dalšími okupanty totéž, akorát stovky Syřanů zabitých při bezhlavém bombardováním Rakká a dalších excesech jsou západním lidskoprávníkům u zadku..

Rozdíl je v tom, že syrští Kurdové se dopustili zrady na své vlastní zemi, zatímco NSA i pravidelná turecká armáda jsou obojí vnější agresoři lišící se pouze mírou brutality.
  • Rozhovor s arabistou Petrem PelikánemTed-musim-rict-pravdu-o-Kurdech-Arabista-Petr-Pelikan. Má rozhovor i na Info.cz. Jako jeden z mála mluví věcně a nemá jednostranný pohled na věc.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @derfel hodně dobrý popis situace
  • upraveno 8. listopadu
    https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/turecko-v-pondeli-zacne-posilat-zajate-bojovniky-is-zpatky-do-jejich-zemi-40302889

Turecký Hitler má zase plnou hubu keců :D Nepochybuju teda, že některé západní země budou tak retardované, že "svoje" občany přijmou a budou je soudit za terorismus. Pokud ale Erdogan nezaplatí letenky těm zbaveným občanství, tak nevím, jak si představuje, jak to v reálu bude fungovat. Vlastně ani nevím, co se s takovým plevelem, co nikdo nechce, má podle mezinárodního práva nakládat. Každopádně se Erdogan zase chová jako kretén, co si myslí (a bohužel mu to zatím prochází), že je nad mezinárodním právem, kdykoliv se mu to právo nelíbí. Doporučuju všem zvolit pro dovolenou jakoukoliv jinou zemi než Turecko :twisted:
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/rusky-historik-zabil-svou-partnerku-jeji-ruce-nesl-po-meste-v-batohu-40303043
    Někde jsem taky četl, že u Slavkova při rekonstrukci málem utýral koně. Ne, že by to bylo horší než vražda ale psychopat to byl asi pořád.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.