Jídlo a pití

upraveno 26. června 2011 v Rozličný pokec
Dneska jsem měl tu čest ochutnat svatojánské pivo. Bylo docela dobré, ale hlavně mě přivedlo na myšlenku založit topic na téma, které mají lidé společné bez rozdílu. Tedy najdou se mezi námi tací, kteří posvátnou zásadu "alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství" nectí, tak jsem se rozhodl rozšířit diskusi na téma jídlo. Pokud tady daná diskuse již je, tak prosím Aleka, aby jí smazal a zahodil jí na smetiště dějin, ale v opačném případě nechtě diskuse započne. Tématem je cokoliv, co Vás napadne. Co Vám chutná, co jste dnes vypili (snědli). Dějiny pití, vaření. A tak dále, a tak dále....

1235724

Komentáře

  • upraveno 29. června 2011
    A kdopak je roznáší ? :-) :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    Nikdo nahoře bez.
  • upraveno 29. června 2011
    Hm tak to hovoří pro kvalitu žebírek, když vemu v potaz, že je vysloven někým, kdo značný čas věnuje očumování ženských :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    Hem? jak to víš?
  • upraveno 29. června 2011
    Vzorec chování :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    No, na druhou stranu to u chlapa kolem 30 neni nic neočekávatelnýho...
  • upraveno 29. června 2011
    Není to nic neobvyklého, ale ne každý je tak vybíravý labužník, který se nespokojí s kouskem černé kraječky :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    Důsledně se ohrazuji proti jakékoli představě, že kradu ženám černé krajkové prádlo :)))
  • upraveno 29. června 2011
    A z toho Tě někdo nařkl ? :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    My právníci se jistíme i proti věcem, které by ostatní ani nenapadly...
  • upraveno 29. června 2011
    leda aby to nebylo to přísloví: Potrefená husa nejvíc kejhá :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    Pro něco takovýho nemáš důkazy. A stejně jsem to už vrátil.
  • upraveno 29. června 2011
    :-D Nikdo Tě s tím prádlem neviděl a i kdyby viděl - nevyfotil a kdyby i vyfotil - je to fotomontáž ! :-D
  • upraveno 29. června 2011
    Jarla: tak přesně tohle používá kamarád když má ve svém občasném podroušeném stavu své exhibionistické nálady. Teda spíš to používá až druhý den ráno kdy už to všichni máme náležitě zdokumentovaný :-))
  • upraveno 29. června 2011
    Jo, z pušky na vzducholoď nezamíříš, když zamíříš, nevystřelíš a když vystřelíš, stejně netrefíš. Ale fotomontáž se nemusí prokázat. A i kdyby se prokázala, pověst už je v háji.
  • upraveno 29. června 2011
    To jako navrhujete, abychom flankerovi zničili pověst ? :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    Já nemám dobrou pověst, ale doufám, že ji během této akce získám.
  • upraveno 29. června 2011
    Kryťáku - lišáku :-))
  • upraveno 29. června 2011
    Pokud bude pověst zničena vložením fotomontáže s černým prádlem, pak proč ne? Anebo bude tímto třeba napravena. Kdo ví.
  • upraveno 29. června 2011
    Jen se snaží zamést stopy, že :-))
  • upraveno 29. června 2011
    Anelys: není to původně irský příslový? Alkohol tě dovede k tomu zamířit na svého pána. Jenže s ním nedokážeš zamířit a když zamíříš tak stejně netrefíš. Tak nějak se to prý říkalo v době anglický nadvlády
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    A stejně, dámské prádlo je jen kus látky navíc :)
  • upraveno 29. června 2011
    Thule: To s tou puškou a vzducholodí? To je citát z Cimrmana.
  • upraveno 29. června 2011
    Anelys: Tak Cimrman se nejenom podílel na plánech Eifelovky, knize Tři sestry atd, ale dokonce i různě po světě vymýšlel různé přísloví, jo? :-))
  • upraveno 30. června 2011
    Flanker - konfekce, která je zbytečná :-)

    Ad rčení - já parafrázovala starou ruskou pohádku "Selský syn Ivan a saň"
    Saň : Bohatýr co by mne porazil ? Ten se ještě nenarodil a kdyby se i narodil - k boji nedorostl!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. června 2011
    Jarla: Někdo dává přednost "naostro" :)
  • upraveno 30. června 2011
    Jarla především odbourává všechny zdržovačky a zbytečnosti :-) Na co si to oblíkat, když se to medle svlíkne ? :-)) A na běžné nošení jsou krajky na spodním prádélku k ničemu - dřou :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. června 2011
    Rychlý přístup je i moje filosofie, nicméně si zase u žen potrpím na užití háčků typu krátké sukně a vysoké podpatky.
  • upraveno 30. června 2011
    To samozřejmě :-) A ty vysoké podpatky musí být tykrásné elegantní štíhlé a klasické a ne ty hnusné kopyta, co přicházejí čas od času do módy! Ovšem v neprospěch podpatků hovoří dlažba - kočičí hlavy jsou smrťák - jo jednou jsem při první návštěvě Prahy na Václaváku zlomila najednou oba štykly na kozačkách ! A zámková dlažba je stejný hnus, zvlášť když se kapku podemele :( Co já už zničila krásných střevíčků :(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. června 2011
    Jo, střevíčky, co jsou jako ze zlata, když je žena má, připadá si hrozně bohatá, ty si vezme jen v onen slavný den, až se sejdem v mercedesu ty a já
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.