Ta hra je tak šíleně zabugovaná a nedodělaná, že se nedivim že se do toho ještě nějaká grupa nepustila. to si radši nainstaluju 22 let starej originál.
Zná tu někdo trilogii Realms of Arkania? Pro mě patří do svaté trojice rpg, společně s Falloutem a Albionem :-)
@Černá_Alison mamka má vkus :-) pro mě je srdcovka 3. díl - Stíny Nad Rivou, kdysi to bylo s překladem v Gamestaru a já do té hry spadnul tak na rok. Bohužel jsem ji nikdy nedohrál úplně do konce, kvůli nějakému bugu. Závěrečný boss mi byl odepřen :-( Dvojka a jednička teď nedávno byla v akci na gogu zadarmo, jen za vyplnění dotazníku :-D
@Thorar Závěrečný boss byla mravenčí královna. Mágové grupu zmenšili a grupa vlezla do mraveniště, kde to pobila. Nechápu, proč to prostě nešlo rozšlapat :)
@flanker.27 jo jo, to si pamatuju :-) do bludiště jsem se dostal, ale pak tam bylo něco, co mi znemožňovalo poslední fight, i když jsem to rozjel vícekrát, ani jednou se mi to nepovedlo, nevim už proč, ale nebyl jsem sám.
Možno to tu presne nepasuje ale je to najbližšie k tomu. Chcem vám odporučiť tento internetový manažér kde môžte byť manažérom svojho futbalového, hokejového alebo handbaloveho týmu. http://www.powerplaymanager.com/r470888
@Černá_Alison 86e je už na mňa veľa, ale toho Keena som si už kúpil :) si pamätám aky som bol šťastný keď som prešiel jednu časť a kamoš mi povedal že existujú 4 ďalšie :D
Komentáře
:twisted: :twisted: :twisted: 8-)
Ta hra je tak šíleně zabugovaná a nedodělaná, že se nedivim že se do toho ještě nějaká grupa nepustila. to si radši nainstaluju 22 let starej originál.
Zná tu někdo trilogii Realms of Arkania? Pro mě patří do svaté trojice rpg, společně s Falloutem a Albionem :-)
Realms of Arkania hraje mamka, ale já se k tomu ještě nedostala :(
http://www.powerplaymanager.com/r470888