Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1274275277279280394

Komentáře

  • upraveno 19. prosince 2015
    Jo jo půjčování tam asi bude víc - bohatost staré republiky je může docela živit dlouho. Na druhou stranu si říkám, že přesunutí knížek a pc her do legend je po bitvě o Endor docela žádané - co jsem si to tak rychle pročítal tak například příběhů kolem Luka je fakt strašné moc až je to nuda. Jediný co jim neodpustím je Kyle Katarn jinak ostatní mne je celkově volný. :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Jo, něco podobného jsem viděl o Avataru (srovnání s Pocahontas) :)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • Tak jsem to konečně taky viděla, líbilo se mi to velmi, jen si nejprve musím nějak utřídit myšlenky :)
  • on má Kylo Ren nějaké odpůrce?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 20. prosince 2015
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. prosince 2015
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Celkově přemýšlím, jestli celou debatu o SW nepřesunout do nové diskuze, kde bychom se mohli bavit volně. Co vy na to?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. prosince 2015
    Já osobně mám s epizodou VII problémy vlastně dva.
    1. že je to vykrádačka původní trilogie, primárně ep. IV, což už jsem tady zmiňovala.
    Kdyby rovnou řekli, že dělají jen novou verzi původní trilogie, tak by je fandové sežrali zaživa. Takhle fandové tleskají už u úvodních titulků (osobní zážitek), jen aby vzápětí dostali sterilní čórku (u závěrečných titulků už netleskal nikdo).
    2. a ještě horší je, že je to nejen nenápadité, ale místy dějově notně debilní. Přesně jak jsem tady před časem vyslovila obavu, je to točené současným trendem - zkratkovité, s děravým scénářem a logickými chybami, nad kterými přece diváci nebudou přemýšlet, protože je ohromíme triky a rychlou jízdou. No, někteří budou, protože film už prostě kdysi někde viděli.
    Aby nedošlo k mýlce, původní SW filmy taky nebyly vzorem logiky, ale tohle bylo podstatně horší.

    Ale pořád je to dobře, zručně natočené. Kvalitně odvedené řemeslo.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Ja si myslím, že aj po tej scéne v zasneženom lese, na ktorú toľkí nadávajú, má mladý záporák dosť veľký potenciál na to, aby bolo zaujímavé sledovať ho v ďalšom dieli. Jako má se opravdu hóóódně co učit, ale já s ním neměla problém.
    Docela ma bavili niektoré scény s temnou stranou (tá s príhovorom bola aj color coded), normálne som čakala kedy sa na nejakej stene rozroluje vlajka s povedomou svastikou a na čiernych uniformách zbadám neslávne známe iniciály.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Někteří z vás už to možná viděli. Každopádně před takovými pohádkami vypadají moderní snahy o nové pojetí pohádek či drsná fantasy jako chudý příbuzný. Rozhodně to nesedne každému, ale stojí to za to zkusit.
    http://www.csfd.cz/film/363307-pohadka-pohadek/komentare/
  • Sounds intriguing...
  • tak na to se dnes podívám
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    Tak jsem z Epizody VII zklamany vic, nez jsem si myslel. Mne proste prisel cely film spis jako pohadka, coz mi k SW proste nesedi. Potom samozrejme souhlasim s tim, ze je to v podstate remake epizody IV. Bohuzel ale, oproti Nove nadeji, jsou snad vsechny postavy zaporaku (Kylo Ren, Snokes i Hux) podle me spatne udelane. Na druhou stranu je to dobre natoceny a nekteri herci/herecky byli super. 6/10.
  • @Vena Star Wars je pohádka, snad jen Knight of the Old Republic je dospělý, temný příběh...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • Ale no tak Star Wars jsou fantasy pohádka a čekat něco temného je lehce naivní, takové SW filmy nikdy nebyly.
  • Chtěl jsem napsat KOTOR 2, jednička je taky víceméně pohádka....
  • @Kalam Mekhar Tak já nevím celý to zbavíme ho síly a motivy Trayi, Nihilus a ještě tamten Rock-man. Už tam toho bylo na hru docela přehršel. Za to Baodur, Atton, obnova Telosu, to bylo super. V jedničce byl zase Jolee jako šedý jedi. Jednička měla aspoň takový ucelený příběh. Dvojka byla rozbombená všemi směry.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 22. prosince 2015
    Dreamer asi neviděl epizodu III, jestli ta nebyla temná jak Rathovo svědomí, tak už nevim.
  • Súhlas. Jestli je něco hodně temné, tak je to "You underestimate my power." chvíľa.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 22. prosince 2015
    @Aviv U mně zas jednoznačně vede scéna rozkaz 66 a Williamsova skladba
    To považuji za opravdu nejsilnější moment celý hexalogie, ta salájící beznaděj z toho mám vždycky depku tejdne
  • To taky. A tá hudba je veľmi dojímavá sama o sebe.
  • upraveno 22. prosince 2015
    @Tyrion Lannister nop, to fakt nebyla :D


Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.