Vydání Hostiny pro vrány a Tance s draky

Hostina pro vrány

Hostina (vázaná i paperbacky) přijede z tiskárny 26.4. do skladu distribuce Dobrovský-Beta, poté bude v jejich prodejnách a následující den všude.

Konečná verze obálek paperbackové Hostiny pro vrány.

Hostina pro vrány - paperback Hostina pro vrány - paperback

Tanec s draky

Právě pracujeme na jazykové úpravě hotového překladu Tance s draky… A jsme těsně za polovinou…

Tanec s draky, pokud se nic nezadrhne, přijede v paperbacku 31. května. Vázaný Tanec bude v prodeji o něco později (distributor chce až 2.7., kvůli tomu, že nový účetní rok má od 1.7. a nechce, aby mu v účetnictví viselo moc peněz ve „starém roce“). Stále jednáme, aby distributor prodával vázanou verzi dřív než 2.7., uvidíme, podáme zprávu. Když uvidí jak fičí Hostina, tak snad pochopí, že by bylo dobré prodávat Tanec vázaný stejně jako paperbacky.


Prodej obou verzí Tance s draky, vázané i paperbacku, se uskuteční v jeden stejný den, zatím máme předběžný datum 31. 5., kdy by mohly knihy dorazit z tiskárny do skladu. Upřesníme na našem FB.

 

Obálky paperbacků Tance s draky:

Obálka vázaného Tance s draky od Martiny Pilcerové:

Je to scena kde Dany prvykrat vysadne na draka Drogona a vzlietne nad mesto a potom do divociny, ponad rieku leti do Dothrackych travnatych mori. Vsetci si myslia ze asi pocas toho procesu zomrela. Lebo drak tam prileti pocas suboja v Daznak pit, a trochu ludi tam prizabije a upali. V podstate sa o to pokusi aj u Dany, ale ta je imunna. Tak jej len znovu zhoria vlasy. Chcela som ju ukazat vlastne uz vo vzduchu, ako jej z vlasov slahaju plamene, okolo Drogona tiez plamene (tento drak im totiz usiel a zil v divocine, druhe dva Dany zatvorila v pyramide, cize mal viac priestoru a potravy a narastol tak trochu na vacsie rozmery ako jeho bratia)