Střet králů v novém vydání

Vychází Střet králů v překladu Dominiky Křesťanové.

V nejbližších dnech vyjde v novém překladu i druhý díl ságy Píseň ledu a ohně, a to opět ve dvou verzích – brožované s obálkou od Kateřiny Bažantové a pevnou vazbou s ilustrací Tyriona v ulicích Králova Přístaviště od Marca Simonettiho na obálce. Ve sběratelských edicích by měly být později limitovaná vydání vázaná v kůži a/nebo v plátně.

Také z této knihy vám přinášíme ukázku nového překladu – první kapitolu Tyriona.

Zbylé tři dokončené části  – Bouře mečů, Hostina pro vrány a Tanec s draky – by měly vyjít v roce 2018.

Kromě toho nakladatelství ARGO plánuje postupně dotisk obou verzí Rytíře Sedmi království s upraveným textem, aby kniha odpovídala sjednocenému názvosloví s hlavní ságou. Konkrétní termíny zatím nejsou známy.

 

Anotace Střetu králů: Král i jeho místokrál jsou mrtví. Západozemí čelí největší krizi od rebelie proti šílenému králi. Roberta Baratheona rozpáral kanec, Eddard Stark se stal obětí intrik, které se snažil sám rozplést. Království je bez silného panovníka a svou šanci větří velcí i malí hráči. Robb Stark je korunován králem Severu, na jihu o trůn usilují bratři krále Roberta. Druhý díl dnes již legendárního cyklu Píseň ledu a ohně se odehrává v ještě zběsilejším tempu než Hra o trůny. George R. R. Martin bez uzardění ničí ve své knize celé armády, o jednotlivcích nemluvě. Nečekané zvraty, krutá politika, závist i pomsta jsou kořením, kterým autor rozhodně nešetřil. Střet králů může propuknout naplno. Vychází ve zcela novém překladu.

Střet králů - pevná vazba
Střet králů – pevná vazba
Střet králů - brožovaná
Střet králů – brožovaná