Benji Stark: Nikam jsem odnesena nebyla, sem stále na svém místě, na žebřík vystoupím, z žebříku sestoupím a zase pevnýma nohama na zemi... :-) Gardiene jé, děkuji, jen doufám že to není vybrečený, to jsem fakt nechtěla. A můj žebřík?
Beru to podle toho kýho názory jsou kompatilbilní s mými. :-) Čtvrté místo je děleno bo Ugla i Benji se mi zdají svým smyslem pro humor podobní, ale můžu se mejlit.
Bóže to čo som včera pisal za sr**Čky.... no jo no vyšiel mi jeden experiment a v praci(vbrigade mi pride divne) som zistil že vďaka par veciam mam iste premie :D
Komentáře
Gardiene jé, děkuji, jen doufám že to není vybrečený, to jsem fakt nechtěla.
A můj žebřík?
1. flanker.27
2. Tyna
3. svoa00
4. Ugla/Benji Stark
5. Chmur
6. MissU
7. Gardien
Beru to podle toho kýho názory jsou kompatilbilní s mými. :-) Čtvrté místo je děleno bo Ugla i Benji se mi zdají svým smyslem pro humor podobní, ale můžu se mejlit.