Top 7 uživatelů

upraveno 19. října 2012 v Akce a hlasování
2»

Komentáře

  • upraveno 20. října 2012
    Benji Stark: Nikam jsem odnesena nebyla, sem stále na svém místě, na žebřík vystoupím, z žebříku sestoupím a zase pevnýma nohama na zemi... :-)
    Gardiene jé, děkuji, jen doufám že to není vybrečený, to jsem fakt nechtěla.
    A můj žebřík?

    1. flanker.27
    2. Tyna
    3. svoa00
    4. Ugla/Benji Stark
    5. Chmur
    6. MissU
    7. Gardien

    Beru to podle toho kýho názory jsou kompatilbilní s mými. :-) Čtvrté místo je děleno bo Ugla i Benji se mi zdají svým smyslem pro humor podobní, ale můžu se mejlit.
  • upraveno 20. října 2012
    sem prvni od konce.. jupí (ne važně mam naladu že i kdyby mi řekli že mam rakovinu byl bych Šťastný)
  • upraveno 20. října 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. října 2012
  • upraveno 21. října 2012
    Bóže to čo som včera pisal za sr**Čky.... no jo no vyšiel mi jeden experiment a v praci(vbrigade mi pride divne) som zistil že vďaka par veciam mam iste premie :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.