Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1555658606175

Komentáře

  • upraveno 6. října 2012
    A když už ser Ilyn, tak i Hodor, ne? Ať mu to není líto :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
    Aha, to jsem nedomyslela, tak nic...
  • upraveno 6. října 2012
    Ale mohla by to být alternativní realita. :-)
  • upraveno 6. října 2012
    Hodor?
  • upraveno 6. října 2012
    Hodor němá tvář. :-)
  • upraveno 6. října 2012
    Nevím, jestli se zúčastním. Nějak jsem se omylem pustila do příběhu o dceři Ludvíka XV., která se stala upírkou :D.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 6. října 2012
    :(
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
    Přesně tak. Tvoji fanoušci netrpělivě očekávají další super dílo/díla;-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 7. října 2012
  • upraveno 7. října 2012
  • upraveno 7. října 2012
    Helenka Von Dráček
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 8. října 2012
  • upraveno 8. října 2012
    Nevěděl jsem, že umíš česky. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 8. října 2012
  • upraveno 8. října 2012
    Jasné, prostě naroubuješ Píseň na hociakú pesničku. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 8. října 2012
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 13. října 2012
    Tak sem po dlouhé době tu. Nebojte, pozoruji vás přes mobilní internet, vaše perfektní názory a úžasné debaty. Už je to dávno co jsem si s některými z Vás pokecal. Ale jinak mám o vás svůj obrázek:
    Alek je ten nejlepší, B.Gepeto ten chytřejší, heavy_head ten všude přítomný, Ben Navis ten nápaditý, Chrochta ten neotřele originální, Lady Sansa ta milá, Jarla ta chytrá, Nevada ta krásná, Tyna ta zkušená a no...nic...
    Omlouvám se, spoustu (ne)študovanejch lidí jsem vynechal, ale já na vás myslím.
    Doufám že se do vašich srdcí - nebo v případě některých lidí kamenů - také zapíšu. Ano, už píšu povídku. Chtěl jsem se zúčastnit i minule, ale nestíhal jsem. Nestíhám i teď jen to mnohem lépe maskuji...
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 13. října 2012
    Ach, málem bych zapomněl na tu miss ut - něco - dinousaurus, kterou jsem považoval za muže a E.Younga, velkého Stannisfila a samo dalšího megachytráka...
    A Krisa, Kolikolikolikolikolikoli...no jono a další..

    A flanker, jak jsem mohl zapomenut na něj??

    PS: Léto, to je kapitola samo o sobě, při jeho komentících se vždy nasměji, až mi vousy rostou..
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. října 2012
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 13. října 2012
    Vážně? To je vtip? Bohové ne!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. října 2012
    Já nedostal žádný přívlastek? To teda protestuju... :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. října 2012
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 13. října 2012
    Pročítám staré příspěvky, protože na nových jsou debaty do kterých nechci/nemůžu/není to vhodné zasahovat.
    A jinak - většina se znáte dlouho, navštěvujete se někde nebo se s létem/jarlou/ ostatními znáte jen přes web??
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 13. října 2012
  • upraveno 13. října 2012
    Ja tiež bezprivlastkovy.. to bude tym Že som tu kratko..
    ale myslim že Léto oBčas zasiahne eŠte...
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 13. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. října 2012
    Benji Stark: Jo, to beru všechno :)
  • upraveno 13. října 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.