Hra o trůny bude mít 3. řadu!

upraveno 28. března 2013 v 3. řada
191012141535

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. září 2012
    Svoa: Mali scénu škrti-škrti Brandon, iba tieto flashbacky vyhodili, no povedali, že ich chcú použiť, ja zastávam svoju teóriu - počas čakania na Vichry prosto vytvoria špeciálnu sériu Čo sa stalo predtým. A možno aj dve také série.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. září 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. září 2012
  • upraveno 27. září 2012
    Gepeto: Presne toto si myslím aj ja :)
  • upraveno 27. září 2012
    Co je to za brejloun s Bronnem? Myslím, koho bude hrát.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. září 2012
    brbr Podrick?
  • upraveno 27. září 2012
    Aha, dík :)
  • upraveno 4. října 2012
  • upraveno 4. října 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 4. října 2012
    yippie ki-yay...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 4. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. října 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. října 2012
    Je to divné, ale mne sa tá fotka s Malíčkom páči... Predtým sa mi to nepáčilo.. Ale tá idea ako tlačí do gebuli Malíčkovi kaleráby a donáša Varysovi sa mi začína divne páčiť :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. října 2012
    Mně taky, čim to bude :)))
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. října 2012
    A jejej, Sansa a Šae - Best of kámošky.
    Ale mám takový pocit, že ty šaty a účesy jsou sérii od série lepší a lepší.
  • upraveno 6. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. října 2012
    Taky mi přijde, že zrovna na těchto fotkách má Sansa šaty pro někoho, kdo je 2x větší...
    Ale ty Rossiny se mi naopak líbí moc.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 6. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. října 2012
    Nevada: podle mne je to šaty - při pohledu z boku v nich je hrozně "utopená" a při pohledu zezadu má normální pas (není žádná vychrtlina, ani není až moc nevychrtlá).
    K Ross - můžeme být rádi, že má šaty aspoň chvíli!
  • upraveno 6. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
    Krisa: Tak to máme podobný vkus, Ros má fajnový šaty. Snad i Sansa si v tomhle směru v jistou chvíli polepší, ono je i na začátku Bouře mečů psáno, že má ošklivej ohoz. Sophie si zaslouží něco lepšího :)
  • upraveno 6. října 2012
    Tak si říkám jestli je schopna Ros držet bobříka... mlčení? :-P
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. října 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.