Svoa: Mali scénu škrti-škrti Brandon, iba tieto flashbacky vyhodili, no povedali, že ich chcú použiť, ja zastávam svoju teóriu - počas čakania na Vichry prosto vytvoria špeciálnu sériu Čo sa stalo predtým. A možno aj dve také série.
Je to divné, ale mne sa tá fotka s Malíčkom páči... Predtým sa mi to nepáčilo.. Ale tá idea ako tlačí do gebuli Malíčkovi kaleráby a donáša Varysovi sa mi začína divne páčiť :D
Nevada: podle mne je to šaty - při pohledu z boku v nich je hrozně "utopená" a při pohledu zezadu má normální pas (není žádná vychrtlina, ani není až moc nevychrtlá). K Ross - můžeme být rádi, že má šaty aspoň chvíli!
Krisa: Tak to máme podobný vkus, Ros má fajnový šaty. Snad i Sansa si v tomhle směru v jistou chvíli polepší, ono je i na začátku Bouře mečů psáno, že má ošklivej ohoz. Sophie si zaslouží něco lepšího :)
Komentáře
Ale mám takový pocit, že ty šaty a účesy jsou sérii od série lepší a lepší.
Ale ty Rossiny se mi naopak líbí moc.
K Ross - můžeme být rádi, že má šaty aspoň chvíli!