Pingu byl super:-))) I O človíčkovi se mi líbilo, české/slovenské večerníčky a seriály pro děti měli vždycky výbornou úroveň:-) Až na Míšu Kuličku, toho medvěda už odmala nesnáším...
Míša Kulička? Mě odjakživa lezli na nervy Broučci a Včelí medvídci. Jo, a od školky v přírodě i Víla Amálka. Z těch skvělých tu ještě nepadlo jméno Krtečka! Krtek chemikem je nezapomenutelný díl a dokud má představa o chemii odpovídala tomu, co dělal Krtek, měla jsem ji velmi ráda. ;D
MU: Ale určitě jsi kvůli nim nedostávala odporné přezdívky:-D (Jako kdyby nestačilo, že měl stejné jméno jako já, ještě musel mít tak pitomé přízvisko...) Krtek byl/je geniální, hlavně v tom, že ani nemusel mluvit a děcka to bavilo. Krteček je prostě nadčasový:-)
MU: On se mi tak občas opovážní někdo říct i teď, když už jsem relativně dospělá!!! Ten medvěď je prostě zlo:-) S Patem a Matem se ztotožňuji, taky mi to nepřišlo nějak vtipné, jsou mnohem lepší večerníčky:-) Kolikokoli: Bojím se to otevřít...:-))) Nemám ráda porody - nemám ráda, když se o nich mluví, píše, když jsou ve filmech, v televizi... - tak nevím, zda to zvládnu:-D
Ale proč??? Nemyslím si, že to cílovou skupinu nějak osloví:-) A necílovou to vyděsí :-D EDIT: To je k tomu "porodu" v Krtkovi:-))) Odteď se budu bát zapnout TV v době, kdy v ní poběží nějaký večerníček...:-)
Komentáře
Z těch skvělých tu ještě nepadlo jméno Krtečka! Krtek chemikem je nezapomenutelný díl a dokud má představa o chemii odpovídala tomu, co dělal Krtek, měla jsem ji velmi ráda. ;D
Kolikokoli: Bojím se to otevřít...:-))) Nemám ráda porody - nemám ráda, když se o nich mluví, píše, když jsou ve filmech, v televizi... - tak nevím, zda to zvládnu:-D
EDIT: To je k tomu "porodu" v Krtkovi:-))) Odteď se budu bát zapnout TV v době, kdy v ní poběží nějaký večerníček...:-)