Povídka č. 12 /2.kolo/

upraveno 25. října 2012 v Povídky
2

Komentáře

  • upraveno 2. října 2012
    Myslíš FBI? :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
    no a ktore vecernicky si pamatas v slovencine? :)
  • upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
    Nejlepší je strýček Fido:-))) A Bob a Bobek, hlavně jsem měla ráda toho, který nechtěl nikdy vstávat (Bobek?):-D
  • upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
    Pingu byl super:-))) I O človíčkovi se mi líbilo, české/slovenské večerníčky a seriály pro děti měli vždycky výbornou úroveň:-) Až na Míšu Kuličku, toho medvěda už odmala nesnáším...
  • upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
    Míša Kulička? Mě odjakživa lezli na nervy Broučci a Včelí medvídci. Jo, a od školky v přírodě i Víla Amálka.
    Z těch skvělých tu ještě nepadlo jméno Krtečka! Krtek chemikem je nezapomenutelný díl a dokud má představa o chemii odpovídala tomu, co dělal Krtek, měla jsem ji velmi ráda. ;D
  • upraveno 2. října 2012
    MU: Ale určitě jsi kvůli nim nedostávala odporné přezdívky:-D (Jako kdyby nestačilo, že měl stejné jméno jako já, ještě musel mít tak pitomé přízvisko...) Krtek byl/je geniální, hlavně v tom, že ani nemusel mluvit a děcka to bavilo. Krteček je prostě nadčasový:-)
  • upraveno 2. října 2012
    Krtečka jsem měla ráda do té doby, než jsem viděla ten díl, kde ten králík rodí :D.
  • upraveno 2. října 2012
    Krtečka jsem měla ráda do té doby, než jsem viděla ten díl, kde ten králík rodí :D.
  • upraveno 2. října 2012
    Tam se taková událost někdy odehrála???:-O Tak to jsem teda neviděla, díky bohu:-D
  • upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
    http://www.peteava.ro/id-447370-2-11-krtek-a-maminka Začíná to cca v čase 3:30 :D. Doporučuju vydržet "to" celé :D.
  • upraveno 2. října 2012
    Na Krtkovi ujíždí maluch (naštěstí ho nic jiného z večerníčků nezajímá). Porod už jsme dali taky :-)
  • upraveno 2. října 2012
    Chell: otevři to! :D
  • upraveno 2. října 2012
    Tak jsem to otevřela... Děsivé...
  • upraveno 2. října 2012
    :D :D :D Příšerné!
  • upraveno 2. října 2012
    MU: On se mi tak občas opovážní někdo říct i teď, když už jsem relativně dospělá!!! Ten medvěď je prostě zlo:-) S Patem a Matem se ztotožňuji, taky mi to nepřišlo nějak vtipné, jsou mnohem lepší večerníčky:-)
    Kolikokoli: Bojím se to otevřít...:-))) Nemám ráda porody - nemám ráda, když se o nich mluví, píše, když jsou ve filmech, v televizi... - tak nevím, zda to zvládnu:-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. října 2012
    Hildegarda: Vlastně asi kecám! Právě jsem si vzpomněla na Pohádky ovčí babičky (černobílé, ovce tam pletla) a to myslím bylo slovensky...
  • upraveno 2. října 2012
    Ale proč??? Nemyslím si, že to cílovou skupinu nějak osloví:-) A necílovou to vyděsí :-D
    EDIT: To je k tomu "porodu" v Krtkovi:-))) Odteď se budu bát zapnout TV v době, kdy v ní poběží nějaký večerníček...:-)
  • upraveno 3. října 2012
    Úplně se vám bojím prozradit, že Krtek a maminka vyšel i knižně.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 3. října 2012
  • upraveno 3. října 2012
  • upraveno 3. října 2012
    Aspoň sa deťom nesnažia natlačiť kaleráby do hlavy. :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.