Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1535456585975

Komentáře

  • upraveno 29. září 2012
  • upraveno 30. září 2012
    A teď to čekání 3 měsíce, to je děs, co? :-)
    Napiš toho víc. :-)
  • upraveno 30. září 2012
  • upraveno 30. září 2012
    Teda lidi... :D. Teprve dneska v buse jsem dostala nápad "co asi budu psát" a vy už máte hotový? :D.
  • upraveno 30. září 2012
  • upraveno 30. září 2012
    No teda... Kdybysme byli ve škole, tak vám všem řeknu, že jste pěkní šprti:-))) Já teda zásadně všechny seminárky apod. dokončuju na poslední chvíli a odevzdávám 1-2 minuty před uzavřením odevzdávárny:-D
  • upraveno 30. září 2012
    Chell: +1 :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 30. září 2012
    Chell: +1

    Vždycky: Dostanete pololetní práci. Odevzdáte do 24. června. 23. večer - 24. ráno: Za rok to napíšu včas... :D
  • upraveno 30. září 2012
    EY: Přesně:-) Já bych strašně chtěla někdy něco napsat a odevzdat zavčasu, v klidu a bez stresu... Stále si to plánuju, pokusy i byli, ale vždycky to tak nějak dopadne, že je to se stresem a na poslední chvíli:-)))
  • upraveno 30. září 2012
    Kolikokoli: Ale ne, já jejich snahu a rychlost obdivuju:-) Taky bych to tak chtěla mít :-)))
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. září 2012
  • upraveno 30. září 2012
    Presne to iste moje ročnikovky.. ale tochtoroČnu mam skoro hotovu.. robi lsom na nej cez prazdniny
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. září 2012
    Gardien:
    Vy máte ročníkovky ešte furt? U nás na gympli sme sa toho už našťastie zbavili. Miesto toho máme typickú koncoročnú You're next hru. Profesori vyvolávajú tých s málo známkami. Buď sa boj, že si pokazíš dobrú alebo sa modli, nech si opravíš zlú. Alebo seď ako prikovaný planktón a modli sa, aby si nebol ďalší. :D Na to obdobie sa nikdy neteším.

    U nás na Mierovej sa to robilo štýlom, že nám dali témy/tématický okruh na začiatku roka a až vtedy sme začali robiť. 9. rok dokonca vytvorili aj Systém mentorov - učitelia, čo nám práce mentorovali, teda podpisovali, že min. raz do mesiaca sme tam boli a že na tom pracujeme. Ale na základke koncoročky platili len pre ten projekt nadaných, ostatné triedy to vraj nemali. Bola to súčasť toho experimentu.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 30. září 2012
    Jistě to znám. Minulý rok. 16 známek z biologie, z toho patnáctkrát za tři, jednou za dvě. učitel povídá na konci roku: Vyzkoušíme někoho kdo to má nerozhodně. Honzo, pojď k tabuli!
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. září 2012
  • upraveno 30. září 2012
    Heeej to poznam... na nemčine:
    UČ: Tak kto tu ma nerozhodne.. no asi nikto tak znamky bla bla bla bla bla bla Michal... Nooo ty keby si sa na tej poslednej pisomke posnažil(ja znamky 333343333333)
    Ja: čože?
  • upraveno 1. října 2012
    Tak už mám první "kapitolu" :D.
  • upraveno 1. října 2012
    Koli: Ja taky
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
    Chválím nadšení do dalšího psaní. :-)
    Mě teda ještě nic nenapadlo, takže delší termín než měsíc uvítám.

    Sarven: Klidně přidám třetí téma, ale jakou mám jistotu, že se ti bude líbit víc než ty dvě? :-)
  • upraveno 2. října 2012
    Margarey?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 2. října 2012
    Lyanna
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 2. října 2012
    Tak já už vím o čem budu psát. Taky to bude tak trochu alternativní...
  • upraveno 2. října 2012
    Máte tedy někdo něco proti těm dvěma výše vyhlášeným tématům a termínu pro odevzdání - dejme tomu do půlky listopadu, aby autoři nebyli zbytečně ve stresu? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. října 2012
    Som za.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. října 2012
    Chjo, já mám i napád, ale neumím psát :(. Když jsme se s kamarádkou rozhodly, že budeme úspěšné spisovatelky fantasy, tak jsem já vymýšlela jména/co se stane/blbosti a ona psala...:)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. října 2012
    To dáš, já s psaním (tedy s takovým, který je i dokončený a publikovatelný) začal až tu :)
  • upraveno 2. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. října 2012
    No uvidíme. Zatím se budu vymlouvat na to, že nemám čas, protože nitně musím něco dočíst/dokoukat a pak se uvidí :)
  • upraveno 2. října 2012
    Co takhle revoluční - 17. listopadu? :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.